Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Járt valaki mostanában a...

Járt valaki mostanában a Fehérvári úti rendelőben cukorterheléses laborvizsgálaton?

Figyelt kérdés
Tényleg előre veszik a kismamákat? Kell a betegirányítóban jelentkezni, vagy csak oda kell menni az ablakhoz?

2013. szept. 25. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, kismamákat előre veszik. Mielőtt bemész sorszámot kell húznod, és ott lehet elsőbbségit választani, kismamák és még nem tudom kik tartoznak bele. Aztán bemész, leülsz és nézed a kijelzőn aszámodat. Akkor mész oda az ablakhoz, hölgy elveszi a papírodat, aztán hívnak is be vérvételre. Löttyöt bekeverten vittem, nem adtak. Éhgyomri vért leveszik, majd megiszod a löttyöt és két óra múlva nézik a terhelést. Mondjuk máshol hatvan perces is van... Arra vigyázz, hogy kell egy viszonylag friss vérkép, amiben benne van az éhgyomri glükózod, nekem egyszer emiatt nem akarták megcsinálni a terhelést.
2013. szept. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletes válaszod! Remélem a 3 hónapos vérkép elég lesz.
2013. szept. 25. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem is előrehivtak. Bementem,sima vérvétel, megittam a löttyöt, majd utána 2 óra pihi kint és vérvétel ismét. (Igaz Kőbánya,de a tétényin is voltam már vérvételen és tényleg előre vesznek.. CSak azt a gombot kell megnyomni:)
2013. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!