Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van-e köztetek olyan, aki dr....

Van-e köztetek olyan, aki dr. Tarcheh Viktor doktor úrhoz járt terhesgondozásra és/vagy nála szült? Megosztanátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászt keresek, aki kellő szaktudással és empátiával kezeli a kismamákat. Költözés miatt kényszerülök az orvosváltásra. A körzetem szerint a Dél-pesti kórházhoz fogok tartozni, ezért valószínűleg ott fogok szülni és egy ott dolgozó, lelkiismeretes orvost szeretnék. Eddig csak róla nem tudtam értékelhető információkat begyűjteni. Hátha van köztetek, aki tapasztalatai alapján tud véleményt formálni. Előre is köszönöm! 11 hkm

2013. okt. 11. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Én hozzá jártam a Soroksári Sztk-ba, maximálisan meg voltam vele elégedve, pedig nem is magán orvosom volt. Én egy másik dokihoz kezdtem el járni, a kórházhoz közel laktam, így megkérdeztem, hogy nem-e gond, ha oda megyek be vizsgálatokra és nem a magán rendelőjébe. Azt mondta, hogy nem. Én oda is jártam, de mivel NEM kaptam a pecsétet, rákérdeztem, hogy miért nem, mikor járok hozzá. Erre ő kijelentette, hogy csak akkor ad pecsétet, ha a magán rendelőjébe járok... Megköszöntem, sarkon fordultam és többet nem mentem hozzá, inkább az Sztk-ba kezdtem el járni.(Ott mondták, hogy az orvosnak akkor is pecsételnie kellett volna, ha nem magán betege vagyok!) Soha nem volt gondom, minden kérdésemre készségesen válaszolt a doktor úr. Sajnos a szülésem napján nem ő volt bent(pénzem nem volt orvost fogadni), de mikor meglátott, odajött gratulálni és megkérdezte, hogy minden rendben ment e, hogy van a pici és még meg is kért, hadd nézze meg! Szóval én csak pozitív dolgokat tudok mondani! :-)

Remélem segítettem.


Ja és azt nem tudom hogy most hol rendel a doktor úr, mert tavaly már más orvos neve szerepelt az sztk ajtaján, lehet, hogy már máshol rendel!

2013. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszönöm :-) Sokat segítettél. Semmi infót nem találtam róla. Így egy fokkal nyugodtabb vagyok, mert valamiért mindenképpen hozzá akartam bejelentkezni. Köszi még egyszer!
2013. okt. 17. 21:12
 3/5 CsengeRya válasza:
Nekem nem volt fogadott orvosom, épp ő ügyelt, amikor szültem 3 hete. Egész nap nem nézett rám senki !!! Amikor ő délután bejött a kórházba, egyből bejött, bemutatkozott, megvizsgált, burkot repesztett, majd hívta az altató orvost, hogy azonnal jöjjön nem érdekli mit csinál, egy baba és egy mama életéről van szó. Sajnos nem volt egyszerű menet. Sürgősségi császárt csinált, és olyan gyorsan és precízen műtött meg, hogy szó szerint neki köszönhetem a kisbabám életét, és persze a sajátomat is. Levált a méhlepény a kicsi fuldoklott én pedig majdnem elvéreztem. Amikor kontrollra mentem hozzá, nem fogadott el pénzt. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Hihetetlen jó orvos !!!
2014. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is csak ajánlani tudom Tarcheh Viktort, ha valaki nőgyógyászt keres Dél-Pest környékén, menjen hozzá, nem fogja megbánni! Én konkrétan féltem az orvosoktól, nagyon rossz tapasztalataim voltak, hetekig rágódtam, hogy hová menjek várandós gondozásra. Mellette döntöttem és életem egyik legjobb döntése volt. Kedvesen fogadott, első alkalommal megengedte, hogy tegeződjünk ami nekem nagyon sokat jelentett, teljesen fel tudtam oldódni a rendelőjében, annyira közvetlen, kedves orvos. Örömmel mentem hozzá vissza minden alkalommal, éreztem, hogy foglalkozik velem és a babámmal. Hajnali fél négykor hívták, hogy szülni fogok, 15 perc alatt a kórházban volt, nagyon megnyugtató volt a jelenléte, viccelődtünk (amíg tudtam) aztán amikor kellett, a szülésnél már nagyon komolyan tette a dolgát. Végig Apával jártunk hozzá, ő is mindig bejöhetett velem, ez is nagyon klassz nála. Tényleg csak ajánlani tudom, mi nagy szeretettel gondolunk azóta is rá.
2014. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! :)


Azóta volt szerencsém megismerni és igazatok volt, a pasi egy álom mind szakmailag, mind emberileg. Sajnos elveszítettem a babámat, de azt hiszem, a lehető legtöbbet és legjobbat kaptam a doktor úrtól az egész borzalom során és a kivizsgálásokban is partner volt végig.


Én is szívből ajánlom mindenkinek!

2014. jún. 15. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!