Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szerintetek ilyenkor kell,...

Szerintetek ilyenkor kell, illik pénzt adni?

Figyelt kérdés
Választott dokim van, de mindig a magán rendelőjébe járok, az első gyereket is nála szültem, akkor a végén párszor hívott be a kórházba, de ott nem adtam neki pénzt, csak a szülés után. Nem látszott úgy, hogy elégedetlen, sőt, a vizsgálatoknál szinte esélyt sem adott rá, valahogy egyértelmű volt, hogy ezért nem vár semmit, amúgy sem áll pénzéhes hírében. Most a másodikat várom, és a 12 hetes uh-ra a kórházba hívott, mert nem volt már hely a magánrendelésen a hétre, mondta, hogy nem dolgozna aznap, de amúgy is jön be, mert lesz dolga, és akkor reggel menjek. Szerintetek ilyenkor kéne pénzt adni? Vagy konkrétan kérdezzek rá? Vagy egyértelmű, hogy nem? Úgy nem szeretem az ilyen helyzeteket..(
2013. nov. 20. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
én azért odaadnám neki a magánrendelés árát..Rajta múlik,h elfogadja-e vagy sem..
2013. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is adnék, vagyis a végén megkérdezném mivel tartozom. Nem dolgozik, szán rád időt.
2013. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem add oda neki. Maximum visszautasítja, de nem hinném.
2013. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is magánrendelésre járok és időnként a kórházba is voltam párszor. Ilyenkor a vizsgálat végén megkérdeztem mivel tartozom és mindig azt mondta, hogy semmivel. Tehát a kórházban tőlem sosem kért pénzt az én orvosom. Ettől függetlenül a magánrendelésén sem "pótolta be", nem kért többet. Szerintem te is kérdezd meg mivel tartozol és ennyi!
2013. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer kellett bemennem hozzá a kórházba egy vizsgálatra. Én a végén kérdeztem,hogy mennyivel tartozom és közölte,hogy itt a kórházban, ne vicceljek, semmivel!
2013. nov. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!