Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Érden van a tartózkodási...

Érden van a tartózkodási helyem, ott lakunk albérletben. De nem szeretem az érdi nőgyógyászatot. Házi orvosi beutalóval lehet Budapestre is járni vizsgálatokra, vagy ingyen csak Érden látnak el?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:

De mit szeretnél háziorvosi beutalóval a nőgyógyászaton?

A háziorvos csak a vérvételekre ad beutalót, illetve ha nem belgyógyos akkor oda, nőgyógyászati vizsgálatokra (u.h. .... ő nem adhat), maximum beutalhat a nőgyógyászatra kivizsgálásra, bár nálunk az nem beutaló köteles.

Én egyébként nem a kórházunkba járok nőgyógyászhoz, hanem egy másik városba (lakcímileg meg egyébként is semmi közöm a helyhez, de a dokim oda abba a kórházba ment én meg ragaszkodom hozzá) és térítésmentesen ellát, sőt a kontroll u.h.-ra is ő adta a beutalót és a helyi kórházban elfogadták. Nem tudom hogy ez orvos függő-e vagy min múlik. Szerintem kérdezd meg ott vagy azt a dokit ahová szeretnél járni.

2014. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!