Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A SOTE 1-es klinikán melyik...

A SOTE 1-es klinikán melyik orvost javasolnátok, aki türelmesen válaszol minden kérdésre, és szakmailag is jó?

Figyelt kérdés
Sajnos pénteken elvetéltem, még nem volt fogadott orvosom. Szeretném kihasználni a műtét utáni várakozási időt arra, hogy fogadjak egy orvost, aki segít nekem kideríteni az esetleges okokat, hogy mi a probléma. Mindig sokat szoktam kérdezni, és olyan orvos kellene, aki nem lesz ideges a rengeteg kérdéstől.
2014. márc. 2. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Dr Ádám Zsolt nagyon jó szakmailag, de nem tudom, hogy vállal e meg a klinikán vagy csak maganban... A rendelője. A Thököly úton van. Nagyon elfoglalt, de ha előre össze írod a kerdeseid, akkor készségesen es kielégítően válaszol. En két gyereket szultem nála, es korábban volt egy műtétem is, nagyon meg vagyok vele elégedve. Ő a szülészet vezetője amúgy. Sajnálom, hogy elment a babad es drukkolok...
2014. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dr. Kecskeméti Andrásnál szültem, nagyon jó véleményem van róla. A következő babát is csak nála szeretném. Mindig türelemmel válaszolt minden kérdésemre. (Még rezidens, szóval még nagyon lelkes.) Bár a Klinikán szerintem 90%-ban minden orvos nagyon jó. A tapasztaltabb orvosok viszont nagyon elfoglaltak, kevesebb idejük van, ezért nem biztos, hogy mindig minden kérdésedre lesz idejük bő választ adni.
2014. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!