Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikortól néz a doki méhszájat?...

Mikortól néz a doki méhszájat? Lehet buta a kérdés első baba és sokat látok hasonló kérdéseket?

Figyelt kérdés
Tehát 9 hetesen vizsgált utoljára kézzel, utanna csak hasi uh. Most 20 hetes vagyok és még semmi ilyesmi nem volt, mikortol van,és a lepényt mikortól nézik? Köszi a válaszokat előre is!?

2014. márc. 4. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Doki függő. Az én orvosom 12. héttől minden hónapban nézte a méhszájamat. A lepényt pedig a 30. heti uh-n nézték először.
2014. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem a 20 hetesen nem nézte, reklamáltam is miatta, de azt mondta mivel nincs panasz csak a 24. hetin nézi majd meg
2014. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, akkor gondolom már legközelebb nézni fogja ha nem rá kérdezem! Köszi a gyors válaszokat
2014. márc. 4. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok doki nem nézi, ha nincs különösebb panasz a terhesség során, csak a vége felé. Nekem csak a 30. héttől nézte.
2014. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem mivel lombikos vagyok minden alkalommal megnézte a méhszájamat hüvelyi UH-al.

DE amúgy a 20 hét után szokták nézni mindenkinek.

2014. márc. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az elejétől nézte;mondjuk én szóltam is,hogy járok úszni és biciklivel megyek a buszmegállóig,amíg csak lehet,gyalog sok idő.

Lehet,hogy ezért.

2014. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

38 hetes vagyok és nem nézett még méhszàjat a dokim, de nem is bànon,hogy nem matat alul, nincs panaszom ezért nem nézi, ha lenne nézné.

Nejem 32 hetes uh-n nèztek először méhlepény érettségi fokot.

2014. márc. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!