Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mik a kötelező terhesgondozási...

Mik a kötelező terhesgondozási vizsgálatok?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok arra lennék kiváncsi,hogy a kombinált teszt vagy az integrált teszt kötelező 35 év felett?
2014. márc. 10. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen vizsgálat nem kötelező, ilyen nincs, van egy ajánlott protokoll, amit érdemes megcsinálni, amit felajánlanak. A kombinált és az integrált is fizetős vizsgálat, nem oep támogatott, az orvosodat kérdezd meg mit javasol.
2014. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35 évesen azt hiszem a magzatvíz mintavételt is ajánlják. Ez viszont ingyen van, de van kockázata is. Te döntöd el, hogy vállalod-e. A háromból az egyiket mindenképpen megcsináltatnám, mert az AFP vizsgálat (16. hét) nagyon megbízhatatlan.
2014. márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a 12. heti fizetős, a 16. heti nem (integrált teszt). Én ettől függetlenül megcsináltattam a 12. hetit is, ajánlották. (de pl 2,5 évvel ezelőtt a fiamnál egyikért sem kellett fizetni)

A genetikai tanácsadás 35 év felett kötelező, nekem is menni kell, attól függetlenül, hogy jó-e az eredmény vagy sem, mert ez az előírás. Ennek ugyis csak annyi a lényege, hogy megnézik az eredményeidet, csinálnak egy u.h.-ot és ha mindezek alapján látnak valami gondot, akkor javasolják a magzatvízvételt, egyébként nem.

A vizsgálatok és szépen sorba vannak szedve:

[link]

2014. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ára mennyi ezeknek a vizsgálatoknak? vagy ez helyenként változik? én Szegedi vagyok.
2014. márc. 11. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Kombinált teszt 9000 Ft

Quartett teszt 15000 Ft


Nekem csak ezt a két lehetőséget mondták Fehérváron.

2014. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!