Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Folyadékot találtak a magzatom...

Lipu kérdése:

Folyadékot találtak a magzatom hasüregében és mellkasában. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
24. hetes tehes vagyok. Elmentem ultrahangra mert feltűnt hogy babám kevesebbet mozog mint elötte és megállapították hogy jelentős mennyiségű folyadék van a pici pocakjában és mellkasában és valószínűleg fertőzésre utal, de hogy milyenre az további kivizsgálásokat igényel. Akinek van tapasztalat kérem írjon mert nagyon aggódom.
2014. márc. 19. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Néztek nálad Torch szűrést? Citomegalovírus, herpes, rubeola, toxoplasma?
2014. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tegnap vettek vért ezekre és még várom az eredményeket. Amúgy ma megyünk szívultrahangra remélem ott többet mondanak.
2014. márc. 21. 15:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, lehet pici fertőzés, majd írd meg mi újság
2014. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta már kórházban vagyok és kiderült hogy hydropszia gyanús. Szegénykém minden felé tele van folyadékkal még az agya körül is. Vérszegény gyanús a szíve megvan nagyobbodva és állítólag kizárt hogy túlélje a pocakombam de ha mégis akkoris nagyon kevés az esély arra hogy teljes értékű gyermek maradhasson. Megprobálok erős maradni és köszönöm a valaszaid.
2014. márc. 22. 08:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, erre nincsenek szavak :((
2014. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 23 hetesen vesztettem el, de az enyém egészséges volt, csak fertőzést kaptam és beindult a szülés :( Sok erőt kívánok neked, bárhogy is alakul :(
2014. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek az együttérzést! Talán nem is éreztem ettől szörnyűbb dolgot az életemben! Valószínűleg holnap lesz a műtét. Aztán megpróbálom túltenni magam rajta ha egyáltalán túl lehet. Mégegyszer köszönöm!
2014. márc. 23. 07:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező hogy vagy? Nagyon sajnálom, ez szörnyű! :(
2014. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tájékoztatsz minket ha erőd engedi? Bár nem ismerjük egymást,nagyon sajnálom a dolgot. Isten adjon neked erőt
2014. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hogy vagy??
2014. márc. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!