Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A Fehérvári úti sztk-ban (Bp...

Vk_anna kérdése:

A Fehérvári úti sztk-ban (Bp 11. ker) keresek olyan szakmailag korrekt szülész-nőgyógyászt, aki vállal szüléslevezetést úgy is hogy nem a magánrendelésére járok. Tudtok ilyet ajánlani?

Figyelt kérdés

A szülésért természetesen fizetnék, csak a terhesgondozást szeretném tb finanszírozottan csinálni.

A jelenlegi orvosom azt mondta, hogy ha az sztk-ba járok, akkor ügyeleten fogok szülni (Szent Imre), de én szeretnék annál az orvosnál szülni aki a terhesgondozást is csinálja.


2014. márc. 31. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor vallal orvos szülést ha maganrendelésre jarsz hozza. Amugy nem kerhet csak ugy a szülésért pénzt (magánban sem de ez más téma ). De sztk alapon nem fog neked hajnalban bemenni vagy bármilyen szempontbol kiemelten kezelni. Én is sztk alapon járok terhesgondozasra és most bizom a Szent Imre bármelyik ügyeletes orvosában. Remélem rászolgálnak :-)
2014. márc. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Szent Imrében szültem és maszek alapon jártam terhesgondozásra, de nagyon jók ott az orvosok.Bármelyikhez is kerülsz.A Tasi Róbertnél szültem, kiváló volt.Szülésznőt ajánlom , hogy fogadj azt ráérsz a 8.hónapban.Nagyon sokat segített, nem volt vészes a szülès.
2014. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

ezek szerint én eddig kicsit félreértelmeztem a helyzetet, totál azt hittem, hogy a szülésért elkért pénz ugyanúgy legális, mint amit a magánrendelésen kell fizetni - de akkor így meg tudom érteni, h csak a magánosokat vállalják

lehet akkor tényleg inkább szülésznőt fogok fogadni, tudom h még korai, de van esetleg valaki akit kifejezetten ajánlanátok?

2014. ápr. 2. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok, én a Vastagné Nagy Évát választottam nagyon érti a dolgát.Szülés elött egyszer voltam nála, kb a 7.hónapban.Ő megmondja milyen teát érdemes venni illetve milyen olajjal lazítsa az ember a gátat, hogy rugalmasabb legyen.Homeopátiás bogyót is vetetett amit a szülés beindulásánàl kellett bizonyos időnként bevenni.Na ez távol áll tőlem, nem hiszek sajnos benne, de működött!Beszabályozta a fájásokat stb.Megkeresem Neked a telefonszámát ha a picim felébredt.
2014. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!