Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Megkaptam a 18heti uh-ra a...

Megkaptam a 18heti uh-ra a beutalom, de véletlenül egy másik kórház nevét irták rá, mint ahova járnom kell, lehet gond?

Figyelt kérdés
Valószinüleg véletlenül került rá a másik kórház neve,elfogják fogadni igy is a beutalot vagy kérjek másikat az orvostól?
2014. ápr. 10. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem fogadták el.
2014. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orvos mondta, hogy hova kell menni, csak mást írt rá? Mert nekem másik kórházba kellett és nem szóltak maguktól, csak a beutalón észrevettem és rákérdeztem.
2014. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá az orvostól, mert lehet, hogy tényleg máshová kell menned. Állítólag most is volt valami körzetrendezkedés az egészségügyben, kit hová lehet küldeni. Nekem a védőnő csodálkozott is, hogy 2 hete még oda küldtek engem, most meg már máshová kell menni a kismamáknak vizsgálatra :)

U.h.ra egyébként nálunk nem kell beutaló (ha már voltál), akkor mondjuk a 12. hetin az ultrahangos mondja, hogy a kartonozóba kérj időpontot x hétre és kész, ilyenkor már nem kell külön beutaló.

2014. ápr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mikor időpontot kértem a kórházban még nem kaptam beutalot,aztán mikor kézbe kaptam akkor volt más rajta.Tegnap felhivtam a dokit azt mondta,hogy állitólag már a 35év alattiak máshova tartoznak uh ügyileg.Csak azaz érdekes,hogy a 12hetin is a Mávban volt ezért gondoltam,hogy most is oda kell menni.A rókus kórházban életemben nem jártam,nem is értem hogy kerülők én oda...
2014. ápr. 11. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!