Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ez gond cukorterhelésnél?

Ez gond cukorterhelésnél?

Figyelt kérdés
Ma voltam a 32.hetes cukorterhelésen és a 2órás vérvételre 15 perccel később értem oda, ezért lebasztak, hogy nem azt az eredményt mutatja amit kellene. Ez tényleg igaz? Ti mindig percre pontosan értetek oda? Volt ebből gond?

2014. máj. 12. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez baromság amit mondtak, mért lenne más az eredmény? Vagy úgy volt, hogy megittad a cukrot és utána 2 óra helyett 2:15 később értél oda? Befolyásolhatja az eredményt valóban ha így érted.
2014. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, plusz 15 perccel később értem oda, taxi nem ért ide időbe hiába hívtam hamar őket, tőlünk meg messze a kórház, biciklivel vagy gyalog :(
2014. máj. 12. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos jogosan csesztek le. Ki is van írva mindenhol, hogy pontosan 2 órával utána kell levenni a vért. Nekem többször is volt már terhelés, mindenhol a lelkemre kötötték, hogy 2 óra.

Engem azért is lecsesztek, hogy terhesen nem 1,5 órával, hanem 1 órával később kell nézni a cukrot, mert nem valós értéket kapunk. Egyébként 24 hetesen szokták, neked miért 32 hetesen?

2014. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony igazuk volt. De el sem mehettél volna. Ilyenkor ott kell ülni nyugiban. Nem szabad mászkálni.
2014. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan kell odaérni, sőt, minden alkalommal a lelkemre kötötték, hogy akárhányan is vannak előttem, szólnom kell, hogy engedjenek, mert pontosan kell, hogy levegyék a vért!
2014. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nekünk el lehet menni, vissza már nem a véradóba kell menni hanem a központi laborba. Itt van 24 és 32 hetesen cukorterhelés. Ma megjött az eredményem, éhomi: 4, 2órás:4,6 védőnő szerint teljesen jó :)
2014. máj. 13. 17:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Befolyásolja az eredményt sajnos.
2014. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer kipróbáltam, 2 órás 10,5 volt és mikor 15 perccel később néztem meg már csak 5,8
2014. máj. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondták hogy üljek le ,és 2 óra múlva menjek be rögtön, és mondjam azt a cukorterheléses kismama vagyok és kész! Mindkétszer azonnal levették a vért és kész.

Tehát a kérdésedre válaszolva igen gond!!

2014. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!