Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » "Kiskönyves" kérdés! Mit...

"Kiskönyves" kérdés! Mit jelent a környezeti kód? Nektek kitöltötték azt a rovatot?

Figyelt kérdés

Nekem az 5.oldalon van,állítólag a védőnő tölti ki 1-7ig van számozva.Nekem nem írt bele semmit,vállat vont.

Azt jelentené,hogy hol lakok,hogy élek,vagy mit?

39 hetes vagyok,múlt héten kérdeztem,de nem kaptam rá választ,azt mondta,hagyjuk.

(újszerű,kertes családi házban lakunk külterületen,nem tudom,az melyik szám lenne;csak érdekelt volna)



#védőnő #kiskönyv #környezeti kód
2014. máj. 19. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt kitöltve.
2014. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem töltötte ki egyik terhességemnél sem. Szerintem ez csak annál lényeges, akinél gondok vannak otthon, pl nincs vezetékes víz, ilyesmik. akinél minden rendben van (összkomfort), annál nem foglalkoznak ezzel.
2014. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor oké,csak tényleg vállat vonva válaszolt,olyan mi közöm hozzá,miért érdekel formációban.

Ezért kérdeztem rá nálatok is! Köszi,felpontoztam!

2014. máj. 19. 10:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem az első alkalommal kitöltötte, és olyan kérdései voltak, hogy mi a legmagasabb iskolai végzettségünk, a lakásról kérdezett, meg ilyenek, semmi extra. Csak számokat írt bele. Jelentősége nincs, csak statisztika nekik... Gondolom védőnője válogatja, hogy ki tölti ki és ki nem.
2014. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked is köszi,zöld kéz érte :-)
2014. máj. 19. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!