Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Csepelen ajánlana valaki...

Csepelen ajánlana valaki saját tapasztalat alapján szülész-nőgyógyászt? (Terhesgondozás, szülés, kórház)

Figyelt kérdés
Lehet akár magán, akár SZTK-s is, minden információ, tapasztalat érdekel. (Pénzbeli infok is) A Google nem igazán tudott információval szolgálni sajnos.

2014. jún. 13. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Csepeli SZTK-s orvosok közül Kerényi vállal szülést csak a Dél-pestibe. Majorba van a magánrendelője. Én egyenlőre hozzá járok az sztkba, a következő alkalommal fogok menni a magánrendelőjébe, és akkor fogjuk átbeszélni a továbbiakat. Egyenlőre velem teljesen normális volt, még mielőtt mondtam neki, hogy szeretném ha elvállalná a szülést előtte is. Mindig csinált UHt is, még pénzt nem adtam neki. Milyen árakkal dolgozik magánba azt sajnos még én sem tudom. Sehol semmi infót nem találtam róla én sem, védőnőt kérdeztem, rosszat nem hallott róla.
2014. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, hogy írtál Nekem. Én csak 2 hét múlva tervezem felkeresni Kerényit, mert még nagyon korai lenne, panaszom pedig nincsen, szerencsére. Hozzá jártam korábban szűrésre, illetve gyógyszerért, de nem tudtam róla semmilyen információt, hogy milyen a terhesgondozások során. Köszönöm szépen az információidat, mindenképpen hozzá megyek majd, hogy megállapítsa a terhességet. Remélem lesz majd szívhang. Már nagyon izgulunk. Amennyiben esetleg van már információd a magánrendeléséről, kérlek, hogy írd meg nekem. Köszi még egyszer.
2014. jún. 16. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért ,de mi lett a tapasztalatod?Én is hasonló cipőben járok jelenleg.
2014. okt. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!