Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Orosz Gábor nőgyógyász...

Dr. Orosz Gábor nőgyógyász (Székesfehérvár) terhesgondozásával kapcsolatban várok véleményeket. Megbízható, jó orvos? Magánrendelése van? Ha igen, hol lehet bejelentkezni?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem ő, akkor kit tudtok ajánlani Fehérváron? SOS kérdés... Köszönöm

2014. jún. 25. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hozzá járok és elégedett vagyok vele. Figyelmes, türelmes, alapos. Hogy Fehérváron hol és mikor rendel, azt sajnos nem tudom, mert én velencei vagyok, így a velencei szakrendelőbe jártam hozzá ezidáig. A 35. héttől az nst-vizsgálatok miatt már Fehérvárra járok.

Személyes tapasztalatom nincs, de sokan dicsérik Csetényit, Rubliczkyt és Imre Rubent.

36 hkm

2014. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt szerencsém hozzá, mikor kórházban feküdtem, szimpatikus, alapos doki. A magánjáról nem tudok, nekem Csetényi doktor az orvosom, őt meleg szívvel ajánlom. Bár hozzá csak hetek múlva lehet időpontot kapni, neked meg SOS kell. Esetleg nézd meg a honlapon, mikor rendelnek az ambulancián.
2014. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egy hatalmas nagy tirpák.

Bocsánat, de sajnos nem tudok rá jobbat mondani.

Egy érzéketlen, szívtelen ember.

Első babánkat várjuk de nem, hogy nem segítene…inkább hátráltat és ha kérdésed van te vagy a rossz. Neki köszönhetően a fehérvári kórházat el is felejtem.

2022. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as! Dettó. Mikor a II genetikai ultrahangon rákèrdeztem nála, hogy esetleg lehet-e tudni a nemét, akkor volt pofája azt mondani, hogy majd 18 évesen eldönti. Első babám nekem is. Egy tapló barom.
jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!