Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Vácon terhesen sima nőgyógyász...

Zsófi19901003 kérdése:

Vácon terhesen sima nőgyógyászati rendelésre kell e menni vagy terhes tanácsadásra? 35 hkm

Figyelt kérdés

#Vác #terhes tanácsadás
2014. jún. 27. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem mindkettőre:) mármint nőgyógyászati rendelésre,hogy nézzék a méhszájad, és UH-s terhes tanácsadásra,ami más vizsgálat.

Én nem váci vagyok,de Váchoz tartozunk,így oda jártam UH-ra,nőgyógyászhoz meg helyben mentem.

De nincs együtt a vizsgálat,nincs a nőgyógyászati vizsgálóban UH és külön kell bejelentkezni is.

2014. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahova eddig jártam ott külön csak terhes gondozás volt és Ultrahang is. Csak nem értem hogy mi a különbség a terhes gondozás és a terhes tanácsadás között? Akkor csak menjek be egy nőgyógyászati rendelésre? Most megyek előzször ide azért vagyok ilyen bamba...
2014. jún. 28. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:

hány hetes vagy?nem tudom én sem pontosan mi a különbség azok között amit írtál, én a kötelező nőgyógyászati vizsgálatokat a nőgyógyászaton intéztem,ott kaptam a pecséteket is a kiskönyvbe, a terhes Uh-ra meg ettől függetlenül mentem,ott mindig mondták mikor kell megint menni.Az első azt hiszem 12 hetesen van.

Szóval ha első trimeszterbe vagy,akkor szerintem menj el nőgyógyászhoz,ott megállapítják a terhességet és majd eligazítanak.Vagy esetleg kérdezd meg a védőnőt.

2014. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már a végén vagyok csak most költöztünk és nem tudtam,hogy itt mi van Vácon. 36. hétbe vagyok már és az eddigi orvosom nagyon gáz lett meg messze is van. Te melyik dokihoz jártál? Kihez menjek szerinted?
2014. jún. 29. 09:06
 5/6 anonim ***** válasza:

huh hát én ügyeleten szültem,dokim nem volt...Dunakeszire jártam nőgyógyászhoz,Vácra UH-ra,de a 36.heti kenetlevételt Vácon csinálják a nőgyógyászaton az tuti!

És ez után azt hiszem már csak NST-re kell járni hetente.

Sok jó doki van,pl Ferenczi Gyula,nála szültem az elsőt,ügyeleten,nagyon meg voltam elégedve.De úgy általában jók a szülész orvosok,szülésznők Vácon,legalábbis én ezt tapasztaltam.

2014. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jún. 30. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!