Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Fogadott orvos a DEOEC Nőgyógy...

Ffruzsinat kérdése:

Fogadott orvos a DEOEC Nőgyógyászati Klinikán?

Figyelt kérdés
Most járok a 2. terhességem elején és szeretnék egy fogadott orvost aki elvégzi a folyamatos terhesgondozást és a szülést is levezeti, és "viszonylag" olcsón dolgozik, megbízható?! Segítsetek légysziveS!!!!

2014. júl. 26. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Dr. Juhász Alpár Gábor
2014. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is Juhász Alpár Gábort ajánlom! Nekem is második babám lesz, 16 hetes vagyok és hozzá járok.
2014. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Voltam Nála de sajnos nem vállal,mert azt mondta hogy abban a hónapban nagyon sok kismamája fog szülni:-(

Kerestem még Dr Deli Tamást,ő viszont fizetés nélküli szabin lesz így nem tudna ott lennni a szülésemnél.

Tehát ők sajnos "kilőve" :-(

2014. júl. 27. 08:15
 4/8 anonim válasza:

Sapy Tamas. Mast nem mernek ajanlani szakmai es

emberi szempontbol.

2014. aug. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sápy nagyon drága, bár szakmailag jó. Aki még olcsóbb kategória, de szuper és lelkiismeretes orvos: dr Erdődi Balázs. Ha Juhász doki nem vállalt volna, hozzá mentem volna én is.
2014. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

És mi a véleményetek dr. Ormos Márkról???

2014. aug. 9. 06:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Dr Ormos Márknál szült a szobatársam, meg volt vele elégedve, ami "hátrány" az az, hogy túl fiatal. Igy esetleges komplikációnál időt veszthet a tapasztalat hiánya vagy az ügyeletes orvossal való konzultálás. Probléma mentes szülésnél tökéletes :) Akit még ajánlani tudok, Dr Kovács Tamás Tanárúr.
2014. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Dr.Török Péter


én is a 2. terhesség elején járok, ő 10 éve az orvosom

2014. szept. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!