Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A védőnőknek szokásuk hogy...

A védőnőknek szokásuk hogy szó nélkül beállítanak?

Figyelt kérdés
14.hetes vagyok és felhívott hogy hol vagyok mert volt nálunk de nem mentem ki (rossz helyre csengetett),nem gondoltam hogy ilyen korán jön ki "háztűznézőbe" ,nem mintha takargatni valóm lenne...
2014. aug. 19. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is többször jártam ugy,hogy nem szólt előre,hogy jön és nem voltam otthon,ez azért is volt bosszantó,mert másodszorra nem jött ki,nekem kellett elmennem hozzá.
2014. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Amelyik komolyan végzi a munkáját az mindig így csinálja éppen azért hogy kiszúrja a hibákat problémákat. Ha megmondaná mikor megy mindenki készülne és takargatná a hibákat de így látja milyen is a helyzet valójában hisz spontán nem tudsz mit csinálni.
2014. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mig terhes voltam sose jott ki, szules utan egyszer majd neg ketszer es ennyi (8 honap alatt). Mindig szolt elore, mondjuk en mondtam neki, h szoljon, h otthon legyunk.
2014. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Elvileg így kell, bár terhesség alatt nálunk nem volt ilyen. Az is lehet, hogy simán csak arra járt (akár mások miatt), és ha már ott volt, benézett volna hozzátok is. A miénk szokott ilyet csinálni.
2014. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nálunk mindig előre egyeztetett időpontban jött
2014. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekünk már vagy az ötödik védőnőnk van, de szerencsére egyik sem volt ilyen.

Mindegyik előtte telefonált, és egyeztettünk, hogy kinek melyik időpont lenne megfelelő, és mindegyik nagyon kedves volt, nem okoskodtak, stb. (itt néha olyan rémtörténeteket olvasok róluk, hogy hálát adok az égnek, hogy nálunk normálisak).

Gondolom természetesen megteheti, hogy beállít szó nélkül, de én sem örülnék neki.

2014. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aki eddig volt,ő előre egyeztetett időpontban jött.Most újat kaptam,vele még nem találkoztam,amjd kiderül milyen.
2014. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Hozzánk is csak be szokott állítani,de pechjére alig vagyunk itthon :)
2014. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Haat.. az en vedonommel mindig idopontot egyeztetunk. Jovo honapban jon ki masodjara. Mar 4 pecsetem van tole es csak 22hetes vagyok.
2014. aug. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Kedves Anyukák! A védőnőt, de amég a rendőrt sem köteles beengedni ingatlanjába, lakásába jogerős hatósági végzés hiányába. A védőnőt akkor sem köteles beengedni, ha egyébként nem igényelte annak lemondását irásban. Kérem, hogy tegyenek fel kérdéseket, vizsgálják felül az állításaikat, kérdezzék meg, hogy az adott kötelezettségeikről mely jogszabály rendelkezik, mutassák azt meg! Az anyasági támogatáshoz 4 db látogatás(pecsét) kell és nem több. Utána nyugodtan lemondhatja, nem lesz jogkövetkezménye. 1997. évi eü. törvény. betegjogok.
2014. aug. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!