Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés

Magán nőgyógyász mellett kell még járni az SZTK-ba sima szakrendelésre a kis könyves pecsétek miatt? -Debrecen-

2014. aug. 27. 13:16  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Nekem kellett :) mondjuk én ott is hagytam a magànhoz dokimaz mert mindig akkor hívott vizsgálatra mint az Otiba.. Meg jo fej volt az ottani orvos azóta is ő maradt a dokim :)

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/22Időpont 2014. aug. 27. 13:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én 10 éve járok a magándokimhoz, én meg vagyok vele elégedve,gondoltam hátha változott valami -2009ben is kellett mindkettő-,

# 2/22Időpont 2014. aug. 27. 13:28 Privát üzenet
A laborvizsgálatokon és a genetikai uh-n kívül nem járok sztk-ba, a többit a magándokim nézi. A kiskönyv amúgy nem sokat számít már.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/22Időpont 2014. aug. 27. 13:37 Privát üzenet
Bar en pesti vagyok de en soha nem voltam szkban.a magandokim pecsetelt mindig.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/22Időpont 2014. aug. 27. 13:39 Privát üzenet

Sajnos kellett.A magándokim mindig pecsételt.

Ennek ellenére 6x voltam a körzeti nőgyógyásznál és ő csak 2x...

A végén még nem is kaptam papírt arról,hogy jártam terhesgondozásra,pedig elvileg kellett volna kapnom az anyasági támogatáshoz.(megkaptam végül,de nagy nehezen,pedig tényleg nem én tehettem róla,jártam becsületesen) -Csongrád megye-

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/22Időpont 2014. aug. 27. 14:10 Privát üzenet
Soha nem voltam sztk-ban nőgyógyásznál, magándokik mindig pecsételtek (kettő is volt). Bp. vidd a kiskönyvet és kérd a pecsétet, teljesen felesleges két helyre járni.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/22Időpont 2014. aug. 27. 14:20 Privát üzenet
Két terhesség alatt egyszer sem voltam sztk rendelésen, mindig magánorvoshoz jártam, max laborvizsgálaton. És mindig pecsételt.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/22Időpont 2014. aug. 27. 14:27 Privát üzenet
Én sem járok sztk-ba (labort kivéve, genetikai uh-kat magán úton intéztük, a korom miatt ajánlott volt az integrált teszt), a magándokim első gyereknél nem pecsételt, de mivel a kórházban dolgozott, ahol szültem, így nyilván kiadták az igazoló papírt, most a másodiknál lelkesen pecsétel. Megjegyzem, soha, senki, sehol nem kérte a kiskönyvet. A MÁK-nál is csak az igazolást kellett leadni az egyszeri anyaságihoz.

# 8/22Időpont 2014. aug. 27. 14:29 Privát üzenet
Szintén 2 gyerkőcöm van, és én sem voltam sztk-ban egyszer sem. A magánrendelőben pecsételt a doki.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/22Időpont 2014. aug. 27. 14:29 Privát üzenet
8-as vagyok, az jutott eszembe, hogy elméletileg azért lehet mindegy, mert pecsétje egy van minden dokinak, abból meg nem derül ki, hogy sztk rendelésén, vagy a magánrendelésén pecsételt. Legalábbis az én dokim rendel a kórházban is, illetve magánrendelése is van.

# 10/22Időpont 2014. aug. 27. 18:04 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fogadott orvos a DEOEC Nőgyógyászati Klinikán?
Melyik nőgyógyászt ajánlanátok a Debreceni Klinikáról?
Debreceniek! Tudnátok nekem segíteni?
Debrecenben ha bemegyek az EJK-ba, bejelentett cim nélkül megvizsgál a nőgyógyász?
Debrecenbe a klinikán mennyit szoktatok adni a nőgyógyásznak egy vizsgálatért? És Sápy Doktornak?
Mi a véleményetek Dr. Berecz Jánosról debrecenben? Jó nőgyógyász?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!