Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogyan kell szülésre dokit...

Hogyan kell szülésre dokit fogadni?

Figyelt kérdés

Első babámat várom és fogalmam sincs, hogy működik ez.

Eddig magánrendelésre jártam, de a doki nem vezet már szülést, ezért ajánlotta a fiát, ő is szakorvos.


Kértem időpontot hozzá, de fogalmam sincs, hogy kezdjek hozzá a mondókámnak, mit mondjak, mivel nem sértem meg, mit is kell kérdeznem tőle. Illetve a legfontosabb, hogy anyagilag nem vagyunk eleresztve, max 20 ezret tudunk adni, és kér a szülésért pénzt, akkor ezt , hogy mondjam meg neki?

Nem tudok róla, hogy lenne magánrendelése, így sztk-ban keresem fel.


Segítsetek kérlek :)


köszönöm szépen a válaszokat! :)


2014. szept. 8. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Netes fórumokon keress rá, hogy mi róla a tapasztalat, nem te vagy az első és egyetlen kismama, akinek ilyen problémája van, sok helyen nyíltan, de privátban biztosan megosztják veled is tapasztalatukat a szóban forgó dokiról.

Tőle magától meg egyszerűen megkérdezed, hogy vezetné e a szülésedet.

2014. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"szeretném ha levezetné a szülésemet, érdeklődnék hogy milyen feltételek mellett van rá lehetőség" ha erre nem mond nyiltan tarifat, az azt jelenti hogy annyit adsz amennyit gondolsz, akkor pedig nem ciki 20 ezret adni neki, ugysem fog tudni mit csinalni utolag max mosolyog rajta egyet (én 20 ezerrel a zsebembe nem fordulnék magánorvoshoz) szetintem gondold meg az sztk-t mint hogy 20 ezret adj neki. én mondjuk maganhoz jartam de az sztk is èppen megfelelt volna.
2014. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Találkoztam már vele az első ultrahangomat ő csinálta, de csak akkor jöttem rá ki is volt amikor a papírt megnéztem amikor kijöttem.

Nagyon szimpatikus volt és kedves, bent voltam kb fél órát mert a pici nem akart úgy feküdni ahogy kellett volna, de addig nem engedett ki ameddig nem tudott meg mindent. mondta köhögjek, óvatosan mozgassam meg a csípőmet.

Szerintem simán mondhatta volna azt, hogy na kismama jöjjön egy hét múlva, mert még benne voltam bőven a 12-14 hétig.


Igaz nem szeretnék neki sírni, hogy nem vagyunk milliomosok :)

De ha megkérdezem és többet mond mint amit ki tudnánk fizetni akkor mit csináljak?


Köszönöm :)

2014. szept. 8. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez úgy működött, hogy a doki akihez jártam megkérdezte, hogy vele szülnék-e. Persze igen, hiszen nem véletlenül csak hozzá jártam, ekkor elmondta az anyagi részét is, persze ez több mint 20e ft volt..... Nem tudom hogy readált volna ha azt mondom 20e ft-om van rá. Lehet nem vállalja. Nem tudom.

Igazából azt fizeted meg, hogy bármi van, ő ott lesz a szülésnél, és a terhességed további részében is hívhatod telefonon kérdéssel. Nálam így volt, többször szükség is volt hívnom őt, mert voltak gondok. Aztán a szülés nyilván lehet akár ünnepnap akár milyen időpont, de ő akkor is bejön. Nyilván úgy tervez nyaralást ilyesmit. Szóval ennek a kényelemnek hogy úgy mondjam ez a tarifája.

Nem védem őket!!!!! De ezért kérnek annyit, nincs magánéletük, elég bonyolult lehet nekik elutazni messzebbre, mert kalkulálnia kell a kismamákkal. Szóval biztos ezért is kérik meg az árát.

Persze nem az a baj, hgoy csak 20e ftod van, hanem ennyiért lehet azt mondja nem éri meg neki.

2014. szept. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!