Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Utrogestan csökkentése, aztán...

Utrogestan csökkentése, aztán elhagyása után nyálkás picike vérzés?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érdemes mondani az orvosnak, néha vissza szokták hozni még kis időre az utrot, ha vérzés lép fel elhagyáskor. Beszélj vele!
2014. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel! Lehet, hogy érdemes kitolni még egy kicsit a szedését, biztos, ami biztos.
2014. dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Most nem tudok beszélni vele.12.hét végére felé kezdtem csökkenteni maradt 4-5szem ki lett számolva,leírva a csökkentés napjai akkor is elkezdtem picit nyálkásan pici rózsaszínesen vérezni hívtam a dokit:magam nyugvására meghosszabbítottuk még 1doboz utroval de újra érzi a szervezetem pár szem van 14hetet töltöm.Nektek is így történt ?mennyi napig jött ki nyálkás pici vérzés?Tudom ,azt mondta a doki most már a lepény átveszi a szerepet,de van akinek picit nyálkásan vérzik kicsit.Nem kell aggódni.Jó de mennyi napig lesz ez?
2014. dec. 7. 11:26
 4/11 A kérdező kommentje:
Ti szedtétek az utrót csökkentve mennyi hétig?veletek történt ez?
2014. dec. 7. 11:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Én Duphastonos voltam, nem Utrós, de a lényege ugyan az. Nálam szerencsére nem volt pecsételés az elhagyásakor, de sokaknál hallottam, hogy igen. A 12-14. héten veszi át teljesen a progitermelést a méhlepény a sárgatesttől, ez nem mindenkinek egyformán zökkenőmentes.


Van olyan ismerősöm is, nemrég szült (!) akinek Utró mellett is megmaradt a barnázás, még a 16. héten is, fogalma sem volt a dokiknak, hogy mi okozza, de szerencsére nem lett baj belőle.

2014. dec. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is kellene majd még szedni, de ezt a nőgyógyásszal kéne megbeszélni. Nekem az utró elhagyása után szerencsére már nem volt vérzés.
2014. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mennyi hétig szedtétek az utrót?
2014. dec. 7. 11:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 11+2 naposan kezdtem szedni az Utrót, 12+0-ig napi 3x2 szemet. A 12+0 és 13+0 közötti napokon úgy szedtem, hogy 2x2 + 1x1, 2x2 + 1x1, 2x2, 2x2, 2x1, 2x1, 1x1, 1x1. Semmilyen vérzés nem lépett fel, se barnázás, semmi.
2014. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.Jó neked,amikor elfogyott a gyógyi sem volt kis nyálkás vérzés?

Én a ciklus közepe óta szedem az utrot és úgyanígy csökkentettem le.Kinek hogy reagál a szervezete.Tájékozódásként tettem fel a kérdést.

2014. dec. 8. 09:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, 8-as vagyok, nem, abbahagyáskor sem volt semmi, figyeltem, mert mondták, hogy lehet.

Tájékozódásod céljából válaszoltam :)

2014. dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!