Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kismamák! Nagy gond, ha 14...

Kismamák! Nagy gond, ha 14 hetesen jutok el Ekg-ra? És háziorvoshoz? Vérvétel, ultrahang megvolt, a fogászat szintén csúszik, mert nem kapok időpontot csak januárra! :/

Figyelt kérdés

2014. dec. 8. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, az a lényeg, hogy a terhesség alatt menj el!
2014. dec. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, én is kb akkor voltam belgíógíászaton, ekg-n, meg fogászaton. Háziorvosnál én nem voltam egyszer sem.
2014. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Akkor megnyugodtam.
2014. dec. 8. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 17 hetesen voltam EKG-n és 20 hetesen fogászaton. Tehát szerintem nem gond :) Nekem azt mondták és terhesgondozási tervben az állt,hogy a második trimeszterben intézzem:)

Az meg ugye elég tág:)

2014. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg egyik helyen sem voltam, sem ekg sem fogászat. Háziorvosnál egyszer voltam mert megfáztam de nem is írt semmit a kiskönyvbe szóval csak a megfázásról beszélgettünk.
2014. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :) Köszönöm a válaszokat!

Előbb megyek vissza nődokihoz, és azután ekg+háziorvos...és attól tartottam hogy lecsesz a doki, ha nem viszek minden leletet magammal! :P

Akkor csaknem fog! Kiskönyvem, labor, és a 12 hetes uh lelet legyen elég neki! :)

2014. dec. 8. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!