Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A harmadik terhes ultrahang...

A harmadik terhes ultrahang vizsgálatra csak 32+1 napos koromra kaptam időpontot. A terhes kiskönyvben 30-32. hét szerepel, de a neten 28-30. hét között ajánlják a vizsgálatot. A 32+1 nap nem késő szerintetek? Ti mikor voltatok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én magánba járok ,az én dokim abszolút nem figyelte a heteket,kivétel volt a 12.heti genetikai uh,ahol a kombinált tesztet csinálta.
2015. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Azért ennyire nem kell szigorúan venni a dolgokat. :) Én pl. egy magán ultrahang rendelőbe mentem, és 33+2 voltam akkor. Az orvosom szerint ez tökéletes időpont volt.

2015. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első hetekben, a genetikai ultrahangokon nagyon figyelték az időpontokat, de utána... már nem igazán.

Első terhességemkor 31 hetesen voltam, másodikkal majdnem 33 hetesen. Senki nem mondta, hogy valamelyik dátum is rossz lett volna.

2015. febr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugtattatok!
2015. febr. 3. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt a 3.uh-nál már túllihegni. A legfontosabb az első, és a második.
2015. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont azt mondták,hogy nem szeretik ha hamarabb mennek. Mert nem látszik annyi minden. A 12 hetesre pl. 11+6 napra mentem és mondták,hogy menjek vissza. Nekem is a 32+1. napon lesz,mert vasárnap van a forduló és hétfőnként szoktam menni az uh-ra.
2015. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!