Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Margit kórház terhesgondozás...

Margit kórház terhesgondozás és szülés érdekelne. Tudsz segíteni?

Figyelt kérdés

Első gyerekemet máshol szültem,most költözés miatt ide tartozunk.

Egyszer már voltam a Szent Margit rendelőben Dr Czeiner Bélánál, még teherbeesés elött, de itt olvastam arról,hogy a tehesgondozás a kórházban zajlik?

Melyik dokit ajánlanál és mi a tiszteletdíj a szülésnél?


2015. febr. 21. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:

az attól függ. ha fogadsz dokit akkor a magánrendelőjébe fog hívni, hogy fizess ;)

ugye 2 épület van, én elsőre, a terhesség megállapítására a sima nőgyógyászatra mentem, de tele volt a váró kismamákkal, szóval szerintem később is oda kell menni. 12. héttől magánrendelőbe jártam...

az uh, ctg a szülészet emeletén van, az ekg 2.on azt hiszem.

tiszteletdíj... hát erre nem tudok mit mondani, ez nem egy egységes dolog, kerek perec megmondják. ha meg nem fogadsz, akkor meg természetesen nincs díj :)

2015. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi de én azt kerdeztem hogy ki melyik dokit ajanlja es mennyi annal a dokinal a szules dija. Maganrendeles nem érdekel, ezert kerdeztem az sztk-t. Hiaba hiv a maganrendelojebe.
2015. febr. 21. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Sárvári dokiról nagyon sok jót hallottam szimpatikusnak tűnik bár nem jártam nála de találkoztam már vele. A másik akivel szintén csak találkoztam Sztanyik doki ő is szimpi és kis pattogósnak tűnik. :) Tisztelet díjat főként Balogh Beatrixról tudok mondani. Nála a szülés 100.000 körül mozog és azt hiszem de nem 100% 1-szer kell hozzá elmenni magánba ami 10.000 körül van. Amit még tudok róla, nagyon lelkiismeretes mindig el lehet érni bármi gond van és nagyon kedves aranyos. Sógornőm nála szült.Akihez én járok az nagyon drága. Bár tőlem Még nem kért egy forintot sem, hogy foglalkozik velem..
2015. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!