Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cukorterhelés az újpesti...

Cukorterhelés az újpesti sztk-ban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Cukorterhelésre nekem kell vinnem a 75 g-os glükózt, vagy hogy működik az újpesti sztk-ban? Aki volt ott mostanában cukorterhelésen tudna segíteni?



2015. márc. 4. 12:36
 1/6 Andi80018 ***** válasza:
Leveszik a vért először, utána megiszod a lötyit, majd úgy emlékszem két órát kell várni, lehetőleg ott, vagy a közelben. Majd utána visszamész és megint levesznek vért. Ennyi:-)
2015. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ha nem kaptam receptet az orvosomtól, akkor vajon vinnem kell glükózt vagy adnak ott?
2015. márc. 4. 14:51
 3/6 Andi80018 ***** válasza:
Tudsz venni anélkül is, úgy tudom.
2015. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andi80018 ***** válasza:
Nem hinném, hogy fel lennének szerelkezve ilyen "spéci" cuccokkal! :-)Inkább kérdezd meg a gyógyszertárban, de szerintem kapsz.
2015. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, inkább viszek! :) Nagyon köszönöm!
2015. márc. 4. 16:11
 6/6 Andi80018 ***** válasza:
ok, szívesen! :-)
2015. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!