Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van ilyen hogy mellső falon...

Van ilyen hogy mellső falon tapadó lepény a köv. Uh-ra hátsó helyen tapad?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a 18hetes uh-n, hát vegyes érzelmekkel távoztam. Az egyik a fent említett dolog, a másik pedig az hogy a doki "nem látta" milyen nemű a kis pocaklakóm. A férjem és én is határozottan láttuk a kis kukacot. Az volt az érzésem hogy azt várta felkérjem orvosomnak,vagy legalább egy bor
2015. máj. 19. 08:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Borítékot nyomjak a kezébe még a nővért is kiküldte valamilyen indokkal. Más volt hasonló helyzetben? Jövő héten megyek 4d-s uh-ra kíváncsi leszek hogy ott mit mondanak.
2015. máj. 19. 09:00
 2/6 anonim ***** válasza:

én olyanról tudok, hogy uh-n sacc 20 hetesen azt diagnosztizáltá hogy a méhlpény a méhszájon van, 24. héten meg azt mondták neki, hogy "rendben van normál helyen"..


szóval úgy néz ki, a placenta mászkál az emberben....

2015. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8 hetesen a lepényem hátsó falon tapadt, 12 hetesen a méhszájon és 15 hetesen a mellső falon. Szóval lehetséges.
2015. máj. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a méh nő és változik a helyzete úgy a lepény is valamennyit mozog. Persze nem mászkál körbe-körbe :D Ezen kívül ha 11 hetesen voltál előzőleg akkor előfordulhat, hogy nem teljesen pontosan látták, mert akkor még a méh nincs úgy kitágulva, ezen kívül a lepény is fejletlen, viszonylag kicsi, tehát ott a növekedése miatt is változhat a helyzete attól függően, melyik irányba kezd terjedni.
2015. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát valamennyire változik, kérdés mikor voltál előtte uh-on, mert azért az első és hátsó fal elég távol van egymástól.

A másik meg a neme. Hát nem tudom ti honnan állapítottátok meg hogy fiú, de pl nekünk még a 24. héten is csak találgatták, hogy lehet, hogy az lesz, de nem 100%, mert nem mutatja rendesen magát sem 2 d-n sem 4d-n. A másodiknál viszont már a 12. héten kiderült.

2015. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az előző uh 12 hetesen volt.Azt meg hogy fiú akkor láttuk amikor a kicsi kinyújtotta a lábát(2*is) lehetett látni a kis kukacot, ugyan úgy mint az előző terhességemnél.
2015. máj. 21. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!