Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Székrekedés terhesség alatt,...

Székrekedés terhesség alatt, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Sajnos eddig is voltak gondjaim a wcre járással,gyakran éltem hashajtókkal,most viszont a terhesség 2. hónapjában vagyok és ismét ez a bajom,hashajtót viszont nem vehetek be. Ötletek ami nem árt a babának? Rostos gyümölcsökkel tömöm magam,meg se kottyan...

2015. jún. 5. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Szilvalekvár, rengeteg rost és víz.

Gyümölcsök közül az alma ami nagyon jó.

Zabpehelynek is segíteni kellene.

Először ezeket a természetes megoldásokat kellene végig próbálni. Ha semmi nem jó, akkor pedig keresd orvost, ő tudja mit szabad és mit nem ilyenkor.

2015. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most hallottam én is, nekem is problémás a dolog és már rengeteg ötletet kipróbáltam.

Reggel felkelés után meleg, nem langyos, natúr joghurt vagy kefir legalább 3deci lassú kortyolgatasa, utána fél órát várni, csak azután a reggeli.

Én is ki fogom próbálni, hátha segít :)

Ami elég sokszor be szokott válni, sajnos nem mindig, egy tábla tejcsoki elfogyasztása fél óra alatt.

2015. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy a meleg kefires ötletet a háziorvosom tanácsolta.

18 hkm

2015. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy evokanal olaj mindent kirobbant beloled.
2015. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem iszol eleget. 10 kilonkent kell fél liter naponta. Tehát 60 kg esetén 3 liter víz. Soknak tűnik de ebbe a kaja is beleszámít.
2015. jún. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minél kevesebb hús, fehér kenyér, krumpli, pizza stb. Minél több zöldség és gyümölcs, lehetőleg nyersen, teljes kiőrlésű pékáru, olajos magvak, kefir, joghurt. Sok folyadék, amennyi csak jól esik.
2015. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám volt nekem is. Nekem minden reggel ébredés után 2 pohár /kb. 4dcl/ meleg víz megivása segített.
2015. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magnézium.
2015. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ami nekem bevállt: Dr Ceizel terhesvitamin (alacsony vastartalma miatt) + ÚTIFŰMAGHÉJ -->nagyon tudom ajánlani, de legyen meg a napi 2 liter víz. Az internetpatikán be tudod szerezni nagyon olcsón, és ingyen kiszállítják pickpack pontra :)
2015. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!