Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 24 hetes kismama vagyok. Az...

24 hetes kismama vagyok. Az ultrahangon most vették észre, hogy van egy 5 cm-es miómám, ezért csak császárral szülhetek. Nagyon félek a császártól. Tényleg annyira rossz utána?

Figyelt kérdés
Hogy létezik, hogy eddig nem vették észre a miómámat, ha teherbeesés előtt 2 hónappal voltam nőgyógyászati szűrésen, kivizsgáláson?
2015. jún. 15. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne félj! Igaz mindenkinél más, de nekem például "nagyon jól " sikerült a műtét, semmit nem éreztem. Utána járáskor fájt egy kicsit, meg nehezebben keltem fel. DE mire hazamentem már nem volt semmi bajom, csináltam mindent úgy ahogy előtte. Úgyhogy nem feltétlenül szörnyű. Egy tanács: ne hagyd el magad!
2015. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is "jó" volt a császárom!

Igaz, engem altattak, így már aznap ki mentem tusolni, wc-re stb. Másnap már sétálgattam a kórházban. 3.nap lesétáltam kávézni a büfébe! :) Itthon szinte mindent el tudtam látni. 8 héttel utána már sportoltam.

Nyugi, nem kell félni!

2015. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A császárrál kapcsolatban nem tudok segíteni, de nekem a második terhességem alatt derült ki, hogy miómám van. Azért derült ki csak most, mert a miómák a terhességi hormonok miatt a terhesség előrehaladtával nőnek, így lehet, hogy anno a kivizsgáláson csak pár mm-es volt. Ne aggódj miatta, minden rendben lesz!
2015. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én az elsőt simán szültem, a másodikat császárral. A császáros szülés jobb volt!
2015. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 DeAnn ***** válasza:
Nem kell félni a császártól. Nem fogsz érezni semmit igazából. Engem éjszaka császároztak, másnap délelőtt már el tudtam menni zuhanyozni segítség nélkül. Persze fájt a hasam, mert friss vágás volt ugye, de nem volt vészes. Ez a kortól is függ sztem. Én 20 évesen szültem, a 2 szobatársam a kórházban elmúltak 40 is, és ők szenvedtek a császár után.
2015. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtato válaszokat, már nem vagyok 20 éves, 40 leszek mire szülök, de remélem ez nem kor függő. Az elsőt rendesen szültem,alaposan megkínlódtam.
2015. jún. 17. 08:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Méhen belül vagy kívül van a mióma? Nekem kettő lett a terhesség alatt, de méhen kívül és a doki nem vette észre végig, csak mikor szültem a szülész dokinő mondta, hogy van kettő. Ki is tapogatta a hasamon és mondta mindkettő, hogy nem kell foglalkozni vele, a terhesség alatti hormonoktól alakult ki, de el fog múlni. Nem lett császárom emiatt. 1 év múlva a rákszűrésen már nem volt ott egyik sem.
2015. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy hol helyezkedik el, csak annyit mondott a doki, hogy természetes úton nem tudnám megszülni a picit.
2015. jún. 18. 15:54
 9/11 anonim ***** válasza:
biztos nem korfüggő. Nekem mióma műtétem volt 13 cm vágással 40 évesen és teljesen jól voltam utána. Ha sikerül a baba csak császárral szülhetek a műtét miatt. Nagyon ügyes dokim van új nem félek.
2015. júl. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgyhogy nem Félek elírtam bocs.
2015. júl. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!