Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kinek milyen véleménye van az...

Albertzsa kérdése:

Kinek milyen véleménye van az Örs Vezér terénél rendelő nőgyógyászokról? Csak sztk alapon? Dr. Fekete, dr. Baksay és dr. Mecsérről? Tudom, h ott rendel dr. Hajdú is, de vele kapcsolatban rossz tapasztalatom van. Leginkább kismama szempontból?

Figyelt kérdés

#SZTK #Örs vezér tere #dr.Fekete #dr.Baksay #dr.Mecsér
2015. aug. 2. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

2 terhesség, minkettő Örsön SZTK-ban, szinte midnen doki kipróbálva. :)

Én a Mecsérhez jártam , nagyon szerettem. De ő nem ment nyugdíjba? :((((

Fekete és Hajdú kilőve. Fekete kapkod, UH-nál letolt bugyival ott hagy az asztalon és elrohan, utána az asszisztenst kell kérdezni, nem vmi segítőkész. Hajdú is borzalom! Félrediagnosztizál, utána senki nem tudja kideríteni, mit ír a kiskönybe, ááá... Ja de róla van tapasztalatod.

Baksay: nagyon normális, türelmesen válaszol, alapos.

Szóval ha a Mecsér doki már elment nyugdíjba (2014 szept.ben mondták h elmegy) akkor a Baksay-t ajánlom, ha nem ment el, akkor őt!

2015. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors valaszt! A zesz.hu oldalàn és ha jól emlékszem a rendelőnél is láttam még kiírva dr.Mecsér nevét,de utána kérdezek.
2015. aug. 2. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ott csak a Hajduval volt rossz tapasztalatom. Hozza jártam de egyszer máshoz mentem mert sosbe volt valami, amikor legközelebb mentem a Hajduhoz nagyon csúnyán tett nekem, hogy nekem mindegy ki vizsgál meg, kb mintha egy k. lennék ugy tett hogy máshoz mentem . Azóta messziről elkerulom.
2015. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is! Hát igen, dr.Hajdú nem éppen kedvesen kommunikál az emberrel,ezért is írtam,h hozzá biztos nem mennék újra.
2015. aug. 2. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!