Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Budapesten megbízható kórház,...

Budapesten megbízható kórház, ahol a szülés után is normálisan bánnak az emberrel és a terhesség alatt is "szabad" kérdezni? (ápolókra, csecsemősökre gondolok leginkább). Esetleg a kistarcsai kórházról vélemény?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg, hogy terhes vagyok, még nem kaptam kis könyvet sem. Szeretnék orvost választani Budapesten (esetleg Kistarcsán). Fontos, hogy szülés után az ápolók és a csecsemősök is emberként kezeljenek. Létezik egyáltalán ilyen?

Ha igen kb milyen árakra lehet számítani? Magánkórházat sajnos nem tudom megfizetni (600-800 ezer szülés díj + a gondozások)

Én vidéki városban élek, de nálunk borzalmas állapotok vannak, bár a kórház jól felszerelt és modern, de a személyzet borzalmas. Kérdezni nem lehet, ha nem tudsz szoptatni minden vagy csak ember nem (persze azt nem mutatják meg hogyan is kellene, nem segítenek) fürdésnél nem segítenek az első órákban (ismerősöm feje betört az eséstől, mert kizavarták fürödni a szülés/pár órás fekvés után). Bánom, mert az orvosok viszont elég jók. De mivel első baba lesz és sajnos nem tudom mit hogyan kell nem kockáztatok egy ellenszenves és undok csapattal.


2015. szept. 1. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán van olyan kórház, ahol kategorikusan ki lehet jelenti,hogy mindenki jófej. Barátnőm az Uzsokiban szült kétszer. Az elsőnél mindenki normális volt, most a másodiknál egy jó szót nem tudott a csapatra mondani.
2015. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első írja. Én a MÁVban szültem, mindenki tök normális volt, de benn feküdtem egy hétig, az alatt azért találkoztam olyan dokival, akivel nem szívesen szültem volna. (Nem volt fogadott orvosom.) Csecsemősök, ápolónők, védőnő, szoptatási tanácsadó mindenki mindenben segített, egy nap többször is jöttek segíteni, megkérdezni, minden rendben van-e, és is mehettem kérdezni. Viszont maga a terhesgondozás, nagyon futószalagon megy, ha nincs fogadott orvosod.
2015. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Baràtnőm a Szent Imréről zengett ódàkat.
2015. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Róbert Klinikát tudtam volna ajánlani másodjára ott szültem,és meg voltam elégedve,nem csak a felszereltséggel,hanem nagyon kedves és lelkiismeretes volt mindenki

Kistarcsai kórházból egyébként egyszer volt Sipos doktornál(kb.3 éve a Telki kórházban is dolgozott,és ott voltam nála egy vizsgálaton).Szimpatikus,hozzáértő dokinak tűnt

2015. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!