Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tudtok ajánlani jó szülész-nőg...

Tudtok ajánlani jó szülész-nőgyógyászt Budapesten terhesgondozásra?

Figyelt kérdés
Kihez jártok?
2015. okt. 6. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a SOTE II-n ajánlok többet is:

Dr Sára Levente

Dr Tahy András

Dr Gidai János

Utóbbinál szültem idén márciusban, de mindhármat jó szívvel ajánlom.

2015. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dékány Ágnes, Praxis rendelő
2015. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kerület mindegy?
2015. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Buda, Belváros, köszönöm az eddigi válaszokat:)
2015. okt. 6. 11:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

dr.Hammersberg Elemér

Újpesten van magánrendelése,tehát kicsit kiesik a belvárosból,de szerintem megéri.

Egyrészt nagyon jó orvos,a magánrendelője is jól felszerelt,harmadrészt nem drága(8 e ft)

2015. okt. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kevés infót adtál meg. Magán vagy állami? Ha magán, mennyire szempont az árkategória?

Szerintem a legjobb szülész-nőgyögyászok a Rózsakert Medical Centerben vannak, II. ker.. Én dr Csermely Gyulàhoz jártam, de Molnár dr is megnézett. Sajnos elég drágák.

Ha nem teheted meg, hogy oda járj, a "nagy" genetikai szűréseket mindenképpen ott végeztesd el. Ha kell, 40 percig is nézik, többen is, nem 2 percet szánnak rà. Kétségkívül megéri a befektetést.

2015. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
dr. Tasi Róbert XXII. kerületben rendel szakorvosi rendelőintézetben, a magánrendelője meg XI. kerületben van. Amúgy a szüléseket pedig a Tétényi kórházban vezeti. Én a második gyermekemet szültem nála.
2015. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!