Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hol az eredmény? 26hetes...

Hol az eredmény? 26hetes terhes vagyok. Nemrég voltam cukorterhelésen x ker egészségház. Levették a vért de nem kaptam papirt hogy mikor és hova menjek az eredményért.

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg, hogy mikor és hová kell menned az eredményért? Amúgy első körben ott érdeklődj az eredményért szerintem ahol levették, és ott már meg tudják mondani a többit. Szerintem egy telefonhívással el tudod az egészet intézni.
2015. okt. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jutott megkérdezni mert siettem a màsik fiamhoz és csak utolag jutott eszembe. Régebben kaptam papirt.köszi.
2015. okt. 31. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező de ez elég hülye kérdés. Eddig hol voltak a vérkép leleteid? Szted hol lenne ha ott vették le? Ott náluk, és ha nőgyógyászhoz is oda jársz és nem magánba akkor a nődokikhoz is leküldik az eredményt.
2015. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolso bocs a hülye kérdésért. 2és fél éve mikor szültem semmi sem igy volt ahogy most. Anno kaptam egy papirt hogy x idő nulva mehetek érte a laborba. Most meg semmit. Gondoltam véletlenül nem kaptam és megkérdeztem.
2015. nov. 1. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!