Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mi a véleményetek Dr. Gombos...

Mi a véleményetek Dr. Gombos Sándor nőgyógyászról, aki a Rókus kórházban dolgozik? Járt valaki nála mostanában?

Figyelt kérdés
Nemrég bementem hozzá,és nagyon unottan mondta,hogy a 12 hetes ultrahangra nem kell időpontot kérnem ,a betöltött 13.héten menjek,mert minden nap végez ultrahang vizsgálatot! Mennyire felszerelt az ultrahang gépe,kinek mi a tapasztalata? Képet kehet kérni a kicsiről? Örülnék ha írnátok,mert egy hét múlva megyek hozzá ultrahangra!

2015. dec. 6. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Hozzá jártam nőgyógyászati panaszokkal, kb 3 alkalommal, de váltottam a legnagyobb szerencsémre.

Az igaz, hogy rendes, türelmes, mindent elmagyaráz, de szerintem olyan, mint aki állandóan be van rúgva, vagy be van szívva. Mintha nem lenne tiszta a tudata. Úgy beszél, úgy mozog, nemtudom, az egész "lénye" olyan.

5 héttel ezelőtt el kellett vetetnem a babámat egészségügyi okok miatt. Hozzá mentem vizsgálatra, de nem mertem rábízni magam, úgyhogy inkább egy másik orvoshoz mentem, aki ugyan drágább volt, de tiszta tudatu, normális, kedves.

Soha többet nem megyek vissza Gombos doktorhoz, maradok az új dokimnál. Azt sem értem, hogy az első alkalom után minek jártam még vissza hozzá. :)

2015. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tuti alkoholista. En hozzamentem mert itt is dolgozott a keruletben. Rogton megadta a szamamt es behivott a Rokusba. A ferjemnek mar akkor sem volt szimpi, nekem is fura volt de elmentunk. Megcsinalta az ultrahangot. Ketszer rakerdezett megtartjuk e(?). Miutan elmondtam neki hogy tervezett baba. Majd a vegen kijelentette hogy neki 6000 ft-os tisztelet dija van. Na en akkor hagytam ott. Soha senkinek nem ajanlanam sot inkabb lebeszelnek rola mindenkit.
2015. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Életem legfájdalmasabb és legmegalázóbb ultrahangját köszönhetem neki (Rókus kórház), mindemellett pedig ittas volt. :( Hatalmas veszekedés zajlott le közöttünk, a stílusát nem minősítem. Soha többé nem megyek hozzá!!! Még mindig nem tettem túl magam a történteken, az ultrahang óta pedig folyamatosan vérzek (két nap múlva megyek másik nőgyógyászhoz). :(
2017. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!