Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 17 hetes kismama vagyok és...

17 hetes kismama vagyok és még mindig hányok. Igazából úgy egész nap folyamán émelygek, de este mikor beveszem a terhességi vitamint (Gravidat) rá 5 percre hányok. Talán a terhességi vitamintol van?

Figyelt kérdés

2015. dec. 28. 17:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2015. dec. 28. 21:00
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én pontosan 17 hetes koromig szenvedtem az émelygéstől, hányástól, de utána szép lassan javúlt a helyzet. Én is Gravidát szedtem mindkét terhességemnél a fogamzást megelőző 3. hónaptól kezdve a szoptatás végéig. Nálam biztosan nem a vitamin okozta a rosszúlléteket. Egyébként én is mindig estére voltam rosszabbúl. Próbáld meg reggel, vagy délben bevenni a Gravidát, vagy válts vitamint.

Szerintem szükséges a vitamin terhesen, nem csak a baba szempontjából, mert ő úgyis elveszi tőled, amire szüksége van, hanem azért, hogy ne egy lestrapált szervezettel menj szűlni (vérveszteség), illetve kezdj bele a hónapokig tartó szoptatásba. Magnéziumra sem csak görcsök esetén van szükséged, a várandós szervezetnek egyszerűen megnövekedett magnéziumigénye van. Nincs értelme megvárni míg izomgörcsök jelentkeznek a magnéziumhiánytól.

Mindent jól csináltál, szedd tovább, amit eddig is. 36. héttől érdemes felfüggeszteni a magnézium szedését.

Kitartás, hamarosan enyhülni fognak a tüneteid!

2016. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát 2 napig hagytam abba a szedeset nem hánytam, viszont emelyegtem ugyanúgy.Most mióta megint szedem megint hanyok.Én úgy döntöttem, hogy beszedem azt ami még van aztán másikra váltok.Arról a HIPP gyümölcsitalrol mi a véleményetek?
2016. jan. 5. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!