Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Most kezdtem a 10. hetet és...

Most kezdtem a 10. hetet és rohamosan elkezdtek halványodni a hcg tesztjeim. Ez biztosan rosszat jelez?

Figyelt kérdés
Tudom nem kellett volna tesztelgetnem, de nem tudtam megállni. A várandósság elején 3 naponta erősödött, szép sötét lett, ma reggelre pedig alig látszik a csík, pedig az esti még jól látható pozitív volt. Nagyon aggódom, holnap megyünk dokihoz másodjára. Kérlek írjatok, mit gondoltok? Köszönöm!
2015. dec. 29. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon ráérsz,és le kellene foglalnod magad! Ezt gondolom!
2015. dec. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a tesztek nem az ilyen nagy mennyiségű HCG mérésére vannak kitalálva, meg hogy lehet más minőségű az adott teszt, meg hogy terhesen az életben nem jutott eszembe tesztelni...
2015. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy terhes vagy, ergo teljesen felesleges tesztelned!

Beszélgess, nézz tv-t, foglalkozz a pároddal, menj el a barátnőiddel beszélgetni és élvezd a terhességet, mert amit te csinálsz...nem is tudom, hogy minek nevezzem...

2015. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
szerintem ha már úgyis ennyi időd van, menj el pszichológushoz, jót fog tenni egy kis beszélgetés...
2015. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A hcg az első trimeszter végére csökken. Kb. 8-10 héten éri el a csúcsot és azután csökken, lehet nálad ez a folyamat hamarabb kezdődött.
2015. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Függetlenül attól, hogy hülye vagyok és még a 10. héten is tesztelek, megijedtem. Nem találok rá magyarázatot, hogy ilyen hirtelen pozitív tesztből, halvány szellemcsík lesz. Elhalt magzat esetén is 3 hét mire kiürül. Egy dolgot figyeltem csak meg, ami a korábbi szellemcsíkos tesztekhez képest más. Ezeken hamarabb jelenik meg a teszt csík, mint a kontroll. Aki tesztelt már korábban, tudja, a szellemcsíkra perceket kell várni.
2015. dec. 29. 17:36
 7/11 A kérdező kommentje:
Kösönöm, Kedves utolsó kommentelő! Én 12. hetet találtam, hogy addig növekszik aztán csökken.
2015. dec. 29. 17:38
 8/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok: Van/volt hányingered? És ha igen, meddig?

A Hcg - bizonyos teóriák szerint - felelős a hányingerért, ezért múlik a többségnél el 12. hét körül.

Nekem csak a 20. hét körül kezdett el csökkenni a Hcg szinten és írtó sokról indítottam, majd 24. hétre szünt meg a hányingerem (31. hetesen visszajött, de ez már nem a Hcg-nek köszönhető).

2015. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, van hányingerem a 8. hét eleje óta. Elég erős, gyakran egész nap kínoz, sőt gyakran eredménye is van. Nem enyhült, inkább erősödött.

Lefekvés előtt megcsináltam a megmaradt 3. tesztemet is, az már ismét két csíkos lett.

2015. dec. 30. 09:52
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Annak,amit most csinálsz a világon semmi értelme! De b..szad csak az idegeidet!
2015. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!