Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Pécs-Veress Endrei rendelőben...

Pécs-Veress Endrei rendelőben kell külön időpont az ultrahangra?

Figyelt kérdés
Banó doktor úrhoz megyek 27.én,egy hete teszteltem pozit és érdekelne hogy kell e külön uh-ra időpont, vagy azt rögtön a vizsgálatnál megtudják csinálni?
2016. jan. 16. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Banó nekem külön adott 3 éve, mikor mentem hozzá vizsgálatra. De aztán elköltöztem Pécsről, így a folytatást nem tudom. Úgy tudom, ő nem vállal szüléseket, csak terhesgondozást. Ez így van még mindig?
2016. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem kérdeztem meg,de úgy hallottam nem vezet már szülèst. Valószínüleg másik dokihoz megyek majd át, aki végig visz.
2016. jan. 16. 22:57
 3/7 anonim ***** válasza:

kérdésem van ha nem baj :)


Ha én csak simán bejelentkeztem (Lánc utcába), nem kérdezték, hogy miért megyek csak kértem időpontot, akkor ott nem is csinálnak UH-t? Pozitív tesztem volt, szeretnék képet is kérni meg ha lehet szívhangot hallgatni, van ezekre ott lehetőség, tudjátok?

Köszönöm

2016. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerintem ott is külön kapsz időpontot uh-ra,de mindenképpen kérdezz rá előtte hogy van e lehetőség fényképre és szívhang hallatásra,mert sok helyen nincs (lenne,csak nem szeretik) vagy külön kell érte fizetni.
2016. jan. 17. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
ha fizetni kell az nem gond, nem is lepne meg, de utazni kell, ez lesz az első vizsgálat, nem szeretném feleslegesen elrángatni a férjemet a munkahelyéről a semmiért...
2016. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Be kell jelentkezni, ha terhes vagy akkor is.

Uh-ra külön időpont van, de ha a Banóhoz jársz (részvétem), akkor van, hogy felvisz UH-ra időpont nélkül, mivel ő (is) csinál UH-t.

Banó már rég nem vállal szülés levezetést.

2016. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nekem nincs semmi negatív tapasztalatom a Banóval,mással ott a soron annál inkább. Mivel ma én is megtudtam egy ismerősömtől,hogy már nem vezet le szüléseket,így fel fogom keresni egy régebbi orvosomat.
2016. jan. 19. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!