Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szült valaki mostanában dr....

Verus86 kérdése:

Szült valaki mostanában dr. Németh Gábor nőgyógyásznál Zalaegerszegen? Szakmailag és emberileg milyen? Mennyit szokott kérni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Két ismerősöm szült nála, egyikük 80 ezret, másikuk 50 ezret adott. Nem a doktorúr mondta az árat. Meg voltak elégedve vele. Én korábban jártam nála sztk rendelésen, nagyon kedves volt. Ha a mostani dokimhoz nem járhatnék, szerintem hozzá mennék. (Mondjuk ezzel majdnem ki is lőttem az összes normális, épkézláb nődokit itt Zalaegerszegen (talán még ketten vannak), de ez csak az én véleményem.)
2016. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én két éve szültem nála. Megvoltunk abszolút elégedve . 7000 Ft volt /per alkalom a terhesgondozás.Nekem az volt bent a szimpatikus hogy tudta h ki vagy. Nemcsak a nőgyógyászaton ismert meg. A szüléskor 50.000-et adtunk neki.Azóta is hozzá járok.
2016. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!