Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nyíregyházán meddig veszik le...

Nyíregyházán meddig veszik le a vért, ha terheléses cukor vizsgálatra megyek?

Figyelt kérdés
Vérvétel-2 óra szünet-megint vérvétel.A második vérvételt meddig veszik le ebben az esetben?Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. febr. 2. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

hogy érted, hogy meddig? meddig van nyitva a labor?


éhgyomorra kell menned a terheléses cukorra, ezért a 2 órával sem fogsz kicsúszni az időből, ne aggódj:)

2016. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy 7 órától-11-ig vagy 12-ig van vérvétel,de a védőnő azt mondja nyitásra menjünk,mert csak 9óra 15-ig veszik le a terheléses vércukrot.Ezért kérdem,hogy nehogy feleslegesen menjünk(35km-re lakunk).
2016. febr. 2. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


7:00 és 7:15 között meg kell érkezni. Ott, ha rád kerül a sor,leveszik a laborra a vért, utána megkapod a cukrot. És onnantól 2 óra múlva újra vérvétel.

De oda kell érni reggel, értelemszerűen onnantól, hogy megkaptad a cukrot, onnantól 2 óra.

De ha késel, már nem veszik le a kezdő vért.


Ja, és előtte el kell menned a háziorvoshoz, vagy a védőnőhöz, és egy éhgyomrit vetetned kell, különben az egész vizsgálatot nem csinálják meg! Bele kell lennie írva a kiskönyvbe az eredménynek!!


Én nemrég voltam, és így volt.


34h km

2016. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen már meg van az eredményem.Tehát 7 óra.Nagyon köszönöm a választ!
2016. febr. 3. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!