Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szeretnék segitséget kérni...

Szeretnék segitséget kérni valahogyan megoldható, hogy másik védőnőm legyen?

Figyelt kérdés

37. hétben járok. Elkezdtem vizesedni kicsit. A 1,5 éves gyerekem is jött velem. Elég érzékeny vagyok ha a kilóimról van szó. Amivel tisztába is vagyok hogy elég sok.

A védőnő hetente nêz meg kér vizeletet meg mindent.

2 kg jött fel Rám sajnos 1 hét alatt ami tudom hogy sok de már alig eszem ha eszem is kihányom. Sajnos a kezem eléggé bevan dagadva a lábam kevésbé, de a védőnőmnek feltétlen bekellett szólnia hogy : hogy tudtál 1 hét alatt 2 kg hizni?

Mondanom sem kell a vérnyomásom egyből felment 140-re.

Akkor azért szólt be hogy magas.

Aztán megmérte a lányom 10 kg és 83 cm. Azt kérdezte eszik rendesen a gyerek?

Hát mondom nem éhetetjük.... Persze hogy eszik.

5 perccel később vissza mérte a vérnyomáson ugyan úgy 140 volt. Beakartam szólni hogy jó lenne ha nem kötözkodne mert elég érzékeny ponton vagyok már de nem akartam vitát.

Valamilyen úton-módon lehet másik védőnőm?


2016. febr. 22. 15:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha hivom nem hiv vissza. Azt sem tudja ki vagyok ha köszönök.... Valamiért a bögyében lehetek vagy nem tudom de mindig talál valami hülyeséget.
2016. febr. 22. 15:39
 2/11 A kérdező kommentje:

Mondtam neki egész este összehúzódásaim voltak jóslóak. Semmit nem mondott csak hogy front van. Kerdi van panaszom.

Elmondtam a savamat meg hogy hányok de szerintem ez nem panasz mert már a végét járom.

Furcsa. Olyan érzésem van mintha lenézne mert eddig városba laktunk novemberbe költöztünk ki vidékre. Lehet ezért ilyen?

2016. febr. 22. 15:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Védőnőt váltani nem tudsz.


Annyit tehetsz, hogy lemondod a védőnői szolgáltatást

2016. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha elköltözöl, akkor kaphatsz mást.


Egyébként nem mondta, hogy toxémia gyanús vagy?

3-ból két tünet megvan nálad!

2016. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem. Mert eddig jo volt a vérnyomásom. 2 órával később megmértem 120 volt
2016. febr. 22. 16:15
 6/11 A kérdező kommentje:
Le lehet mondani a védőnői szolgáltatást?
2016. febr. 22. 16:17
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerdán megyek a dokimmal konzultálni meg nstre. Aztán lehet beinditja a szülést.
2016. febr. 22. 16:18
 8/11 A kérdező kommentje:

Vizelet eredményem jó lett. Nem találtak fehérjét ami fertőzésre utal.

A lænyomnál is igy volt 1x felidegesitettwk felment 140-re és utána a 41. hétig minden nap mennem kellett a klinikára. Utána sose volt magas max 130/80.

Már szeretnék túl lenni a szülésen.

Igaz már elég érett a baba tüdeje a kinti világra?

2016. febr. 22. 16:23
 9/11 anonim ***** válasza:

"Igaz már elég érett a baba tüdeje a kinti világra?"


Csak ha tényleg 37 hetes, és nem fiatalabb valójában.

(méretbecslés semmit nem jelent a kor szempontjából)


Láttam én már 42. hétre született csecsemőt 90 %-ban meglévő lanugoval, full magzatmázosan (=értsd: fiatalabb volt valójában).

2016. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ténylegesen belekezdtem 37. hetbe. Mindig hetfőn van fordulóm.

A méretei utoljára +1 hét volt a kisfiamnak, persze ha jövőhéten lesz az utolsó uh ott már biztos pontosabbat mondanak a méreteivel kapcsolatban.

2016. febr. 22. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!