Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikorra volt eredményetek?

Mikorra volt eredményetek?

Figyelt kérdés

Már 5 hete volt az első vérvételem,mert terhes vagyok. A vércsoporom és a pajzsmirigy meg még valamilyen eredményem még mindig nincs meg....Küldözgetnek össze-vissza..de nem haladunk előre.

Tudom, hogy kórháza válogatja, de nektek mennyi idő volt mire minden eredmény megvolt?



2016. márc. 16. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az SZTK-ban (Lipótváros) aznap volt emailben eredmény a vérképről, a TSH is aznap jött meg, de 4 hét volt a vércsoport+ellenanyag, és 2 hét a TORCH később.


A 12. heti uh-ra kérték, hogy vigyünk 1. trim. vérképet, így arra elég, ha megvan a tiéd is!


miért küldözgetnek téged össze-vissza?

2016. márc. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor azok tényleg késöbb jönnek, de hogy ennyire...

A vérvételné azt mondta az asszisztens, hogy a védőnőnél lesz az eredmény, a védőnő küldött a háziorvoshoz, onnan meg vissza a kórházba..hogy ott majd lesz eredmény. Ezt játszuk 2 hete :)

2016. márc. 16. 11:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg az eredményeden, hogy melyik laborba küldik és azokat hívd fel, hogy rögzítsenek be neked egy emailcímet. Nekem is ez volt, és így még aznap délután megjött onnantól szinten minden eredmény (Centrumlab).
2016. márc. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez egy jó ötlet! Köszönöm!
2016. márc. 16. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!