Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Aki mostanában csináltatott...

Aki mostanában csináltatott Kombinált-tesztet, mennyit fizetett? Melyik városban? Annak ellenére kértétek, hogy az u. h. -on minden rendben volt?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia igen nalunk hal isten minden rendben volt!! Most csinaltattam egy hete 26000 volt az uh val egyutt, magan klinikan. A barossban 10500.ft a kombinalt en ugy tudom :)
2016. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk eleve az uh előtt ~2 héttel veszik le a vért, hogy az uh idejére meg legyen az eredmény és együtt lehessen értékelni. Itt az a vélekedés hogy csak így van értelme, hogy ne veszíts időt. 30e volt
2016. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

33ezer ft. Istenhegyi géndiagnosztika.

Aznap vették le a vért, amikor az uh-ot csinálták, és pár óra múlva megvolt az eredmény.

2016. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én csak integráltat csináltattam meg.

Margitban, az 17.000.-, egyszerre van a 12. Uh-al a vérvétel, úgy is kell időpontot kérni, mert csak az egyik szonográfus veszi le a vért és 3 van.

ha minden rendben akkor csak a 18. heti uh-ra kell menni, ha magas vagy közepes kockázat akkor felhívnak egy időponttal a 16. héten ami plusz 12.000.-

2016. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Uh-val együtt volt 25.000 a Maternityn. Az uh-n minden rendben volt, de az uh csak a bajok 2/3-át látja, az meg édeskevés, így persze, hogy kértem!
2016. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy hete,Gyöngyös,kerek 10.000 trombózis hajlam vizsgálattal együtt,Uh-n minden rendben volt,igazából a dokim nagyon erősen ajánlotta(előző két gyereknél nem kértem,más orvosom volt,most se láttam sok értelmét,de úgy voltam vele ne ezen múljon)

off: hogyan veszik le két héttel előbb?Én úgy tudom az uh adatok is kellenek az eredmény számításához.

2016. máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mono144 ***** válasza:
Az előttem szóló jól írja, a vérvételnek és az UH-nak egy időben kell hogy legyen, az eredmények kiértékelése úgy pontos. Én a Baross u-i klinikán voltam, és már nem 10e hanem 13.500 Ft a kombinált teszt ára, de így is kedvezőbb. Első gyermekemmel az Istenhegyin jártam, annyi volt az árbeli különbség hogy sokáig nézték az UH-n, és megkaptam cd-n is a felvételt. Itt a klinikán gyorsan csinálták az UH-t férjem ki sem vette mi micsoda mert nem volt rá idő. Szóval ha nézegetni szeretnétek a babátokat magánba menjetek :) így emléketek is lesz a picurról. 14hkm
2016. máj. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Dunaújvárosban lakom, és itt 9000Ft volt, annak ellenére, hogy a védőnő és a nőgyógyászom 10500-12000FT körüli összegeket mondott.

A 12 hetes Ultrahangon minden rendben volt, de annyit mondott a doki, hogy ezek se csodaműszerek, bárki tévedhet, menjek el vérvételre. Ha a dokim nem mondja, nem megyek el, mert a méretek alapján rendben van a baba.

2016. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-7: Úgy, hogy kb. 11 hét legvégétől 13. hétig lehet megcsináltatni a vizsgálatot (igazán a baba méretétől függ) Nálunk a kórházban elmész UH-ra és eldöntheted, hogy néhány napon belül leveteted-e a vért. A két hét különbség viszont valóban sok.
2016. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!