Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cegldédi vagy Nagykőrösi...

Cegldédi vagy Nagykőrösi kismamák! Tudnátok jó magán orvost ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék akinek van magán rendelése és ott (ha van ilyen) papírt is az eredményekről, esetleg uh képet... (Akihez jártam semmi papirt nem adott, amin szerepelt volna a terhesség megállapitása... Sajnos missed ab. Lett (7hetesen)... De a kórházban amiatt, hogy semmi papirom nem volt elég furcsán néztek... ) ha tudtok ilyet, légyszives írjatok nevet és elérhetőséget, rendelési időt (akár privátban) :)

Köszönöm előrre is :)


2016. máj. 24. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Bihal doktornonel szültem, hozza is járok a magan rendezésére. Mindenről kaptam papírt, de amig nem hozza mentem a sima sztk rendelés en is kaptam mindent ..

Szoba társaim Habony doktornal illetve Kopár doktornal szültek es megvoltak elégedve...

2016. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!