Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A Szent István Kórház szülésze...

A Szent István Kórház szülészetéről kinek, mi a véleménye? Tudtok ajánlani ott szülész-nőgyógyászt, akinek van magánrendelése? Esetleg szülésznőt?

Figyelt kérdés
Olyan nőgyógyászt szeretnék, aki megbízható, kellően informál és nem elfogul egyik "szüléstípus" mellett sem, hanem a körülményeknek megfelelően cselekszik (érzéstelenítés, császármetszés, gátmetszés) az pedig még jobb lenne, ha nem magánlkinikán dolgozna, tehát a TB körébe tartozó vizsgálatokat a kórházban végezné, nem magánkinikán. Köszönöm a segítséget!

2016. jún. 9. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tavaly ott szültem, most is ott fogok, nekem nagyon bejött. Kórházhoz képest kulturált volt, mindennap felmostak, folyton kérdeztek, hogy minden rendben, tudunk-e szoptatni...stb. Az ebéd az egyszer volt ehető, a reggeli vacsora nem vészes. 80% mindenki nagyon kedves és segítőkész volt. Én Dr. Kassai Enikőnél szültem, neki viszont magánrendelése van a 10keruletben, nagyon meg voltam elégedve vele, akár csak a fogadott szülésznőmmel Józsa Andival. Próbáltak mindent hogy ne kelljen gátmetszés, de túl nagy volt a fiam feje, raadadul ugy jott ki mint szuperman, igy kellett és csináltak is de nem fájt és a varrás sem. Összeségében nagyon jó volt a körülményekhez képest, szép élmény, emlék. Viszont ha nem tervezel szoptatni akkor ne ezt a kórházat válaszd, mert itt csak azt lehet, cumit sem lehet bevinni.
2016. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Még szimpatikusabbá tetted a kórházat. Én mindenképp szeretném megpróbálni szoptatni, úgyhogy ez sem gond.
2016. jún. 9. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!