Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Más ország állampolgárként ez...

Más ország állampolgárként ez lehetséges? Terhesgondozas, szülés, nevadas Magyarországon. Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Nem Magyarországon lakom, de ha esetleg visszamennek terhesgondozasra, szülésre, akkor mennyibe kerülne minden cakli-pakli? Adhatnek olyan nevet ami nincs Magyarországon nyilvántartásba véve?


Továbbá milyen vizsgálat lenne és mikor. TB nélkül mennyibe kerülne magán orvossal?


2016. jún. 16. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Pontos összeget a kórházban tudnának mondani,de egy darab terhességi ultrahang tb nélkül nem EU-s állampolgárnak pl. 30ezer volt 6 éve... És akkor az még csak egy sima ultrahang.
2016. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Mindent beleszámolva kb 800.000-1000.0000 közötti összeg.

2016. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha egyik szülő sem magyar állampolgár,a gyermeket nem fogják itt anyakönyvezni.
2016. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De most nem magyar állampolgár vagy, vagy csak nem laksz Magyarországon? És mit értesz visszajövetel alatt?
2016. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Magyarországon szulettem, magyar állampolgár (is) vagyok. Nem Magyarországon elek. De lehet tervezek majd vissza koltozni. Jelenleg nincs tb kártyám így nem lenne olcsó. ..

Mennyi a tb fenntartása havonta?

2016. jún. 16. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:
7000 körüli, de ha eddig volt tbd akkor kiszámlázzák a hátralékot is.
2016. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valaki írta a Maternityt, valóban voltak nem magyar, magyar biztosítással nem rendelkezők.


Terhesgondozás meg szülés együtt kb. 800.000, ha nincs semmi baj. De pl. én a vérvételeket nem ott csináltattam, hanem tb-re, nyilván neked az nem játszik, de te is elmehetsz olcsóbb helyre (pl. Centrumlab, Istenhegyi).


A vizsgálati protokollt láthatod a Maternity honlapján.

2016. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha európai uniós országban élsz, akkor kell hogy legyen biztositasod, ami fedezi a külföldi gyógykezelést is Pl baleset esetén, illetve szülés esetén is. A terhesgondozast megoldhato maganorvosnal, illetve ha már terhes vagy és van magyarorszagi bejelentett lakcimed, a kötelező vizsgálatok terhesség alatt ingyenesek akkor is, ha nincs tb -d.

Ha külföldi állampolgár is vagy, adható az adott országban anyakonyvezheto név is

2016. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!