Nőgyógyász Győr?

Figyelt kérdés
Tudtok nőgyógyászt ajánlani Győrben, aki terhesgondozást és szülést is vállal?
2016. júl. 26. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Fekete Zoltán! Mindkét babámat nála szültem, csak ajánlani tudom!!!
2016. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Èn dr Lendvai Viktort tudom ajánlani nagyon lelkiismeretes jó orvos, csak pozitív tapasztalatom van róla.

Illetve dr Csenge Titanilla is nagyon jó, csak nem tudom hogy vállal-e szülèst.

2016. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dr. Nagy Zoltánt ajánlom. Nála szültem a babámat, csak pozitív tapasztalatom van vele kapcsolatban.
2016. júl. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
én is a Lendvait ajánlom, bár az első gyerkőcöm a Feketénél született, akkor nagyon kedves volt, de mikor begyulladt császáros heggel mentem vissza a kórházba, meg sem akart ismerni. (pedig kapott borítékot)
2016. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kb. árakat tudtok írni? Hogy mire számíthatok...

2016. júl. 26. 13:31
 6/10 anonim ***** válasza:
lendvai tőlem is és a többi ismerősömtől is 30 kapott. van magán rendelése is az 8000 azt hiszem
2016. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. júl. 26. 13:37
 8/10 anonim ***** válasza:

En Vajda Attilanal szultem mindharmat.

10.000 most a magan rendelese.

Nagyon kedves,lelkiismeretes orvos aki nem csak a penzt latja a kismamaiban.barmikor kereshettem,barmilyen apro dologgal.mindig kedves volt.

En mar 11eve hozza jarok.

Hozzateszem csak az elsonel kapott szules utan boritekot.a masodiknal es harmadiknal mar nem.egy rossz szava nem volt,ugyanolyan kedves volt utana is.most a 3.utan pedig nem voltam konnyu eset a spiral felrakasakor.nagyon feltem tole.nem siettetett,vart velem par percet,beszelgettunk a picirol.tok jol elterelte a figyelmem.vegul eszre sem vettem mikor rakta fel :D :D :D

2016. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dr. Mika Pétert ajánlom, én benne bízom.
2016. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dr. Fekete Zoltánnál. Nagyon szimpatikus volt. Köszönöm a tippet :)
2016. szept. 7. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!