Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szegeden melyik nőgyógyászt...

Szegeden melyik nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem Szegedre. Most kezdtük el párommal a babaprojektet és szeretnék előre tájékozódni mindenről.

Ti kihez jártatok ? Mennyit kellett fizetni ?

Van-e ingyenes nögyogyászati vizsgálat?


2016. aug. 14. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Dr.Gróf Endre.Nagyon jo,megbizható.Árat nem tudok mondani,személyesen kell megkérdezni.Mindkét kislányom vilagrahozásánal ott volt es segitett.Épp a minap futottunk össze,meg is nézte,hogy hogy felnōttek a lányok.
2016. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A női klinikán van ingyenes vizsgálat,persze.az összes kötelező UH ott volt és ott is szültem.

Dr Pap Éva és Dr Vincze Emőke voltak az orvosaim.Azért ketten,mert Dr. Papp Éva pont akkoriban esett teherbe,amikor én és kicsit később vették észre,így még elvállalt.A 20. hét után adott át Vincze Doktornőnek.

Mindkettővel meg voltam elégedve,de Pap Éva Doktornő sokkal kedvesebb,figyelmesebb én őt ajánlanám.

Mindkettő rendel magánban is.Pap Éva 7000 ft/ alkalom,Vincze Emőke 8000 ft/alkalom (2014-ben szültem)

Minden alkalommal volt Uh.

Ami tetszett Pap Évában,hogy a magán telefonszámán lehetett bejelentkezni és ha bármi baj lett volna (nem volt)azon tudtam volna értesíteni vagy megkérdezni,mi a teendő.

2016. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dr. Pásztor Norbert. Magán rendelése van. 8000 ft/alkalom

Nagyon kedves, empatikus orvos.

A net-en megtalálható a honlapja.

2016. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!