Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Lányok! Vasárnap délután hova...

Lányok! Vasárnap délután hova tudnék bemenni nőgyógyászati ügyeletre?

Figyelt kérdés
Reggel WC-zés után láttam egy kis barnás nyákot a papíron. Volt már egy vetélésem, ott is ugyanígy kezdődött, aztan 3 hétre rá elvetéltem. Akkor nem kaptam rá progi pótlást, most reménykedek hogy ez a probléma. Délig dolgozok, utána tudok leghamarabb bemenni. Szerintetek hova menjek?
2016. szept. 11. 08:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Na, gondolkozz, mi maradt ki a kérdésedből...
2016. szept. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Budapest és környéke. Bocsi
2016. szept. 11. 08:43
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha van magan dokid oda ahol dolgozik ha nincs akkor ami a lakhelyedhez tartozik korhazba😊
2016. szept. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Ha dolgozol, akkor ügyeletre se menj. Ami sürgős és ügyeleti ellátást igényel, az nem azt jelenti, hogy most nem érek rá, majd később.
2016. szept. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ne haragudj kedves utolsó, de iszonyatosan gusztustalan válasz volt ez tőled. Tudod sajnos nem foghatom magam, és zárhatok csak úgy be... Próbáltam beszélni a főnökkel, ő mondta hogy most vidéken van, de délre felér, és akkor átveszi a délutánt. Nem kéne ennyire gonosznak lenned. Hidd el, ha tehetném, már nem itt ülnék......
2016. szept. 11. 09:20
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem gonosz vagyok, hanem az ügyeletem 80%-a olyan emberekből àll, akik kényelemből jönnek akkor... Ha fél napot ráérsz, ráérsz még felet és majd holnap rendelési időben elmész.

Ja, hogy az nem jó, mert dolgozol, ezért kell az ügyelet? Csodás.

2016. szept. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
8tól 12ig ne legyen már egy fél nap.... És nem, nem fogok holnap reggelig vàrni, mert itt egy élet a tét. Lehet, hogy te lusta vagy dolgozni, és elvárnád hogy mindenki kibírja hétfő reggelig, de én nem fogom. Remélem soha az életbe nem kell találkoznunk. Szép napot! A többieknek pedig köszönöm!
2016. szept. 11. 09:38
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
nem, nem vagyok lusta, ellátom azt is, aki indokolatlanul jön. De szándékosan azért ilyenkor jönni, mert ez a kényelmes... majd ha nem jutsz be egyszer időben egy ilyen miatt, megérted...
2016. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

En is egyet értek az eüs dolgozoval...ha valami sürgős , akkor az sürgős.(majd nezd meg hányan forgatják a szemüket, mikor kikerdeznek a panaszokrol es elvekenged hogy miota vannak es mennyi ido telt el azota).nem er ra órákat. ..ember élet a tét? Előadod itt a mártírt, de ráér órákig.Hat akkor zárj be. Ilyen egyszerű.

És hogy hova menj? Hát nőgyógyászati ügyeletre. Az minden kórházban van.

2016. szept. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
Bármélyik nőgyógyászati ügyeletre, mindenhol el kell lássanak, kérdés, hogy a sok alulfizetett, életunt, kedves eü-s dolgzó mennyire fogja venni a fáradtságot, hogy ellásson. NE hagyd magad elküldeni azzal, hogy a természet teszi a dolgátt! Progeszteron (Utrogestan, Duphaston) recept nélkül ne gyere el onnan!
2016. szept. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!