Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az Utrogestan szedésével...

Az Utrogestan szedésével mennyi időn belül múlik el a barnázás?

Figyelt kérdés
Lányok, megnyugtatnátok, hogy volt aki barnázás mellett is egészséges babának adott életet? Volt már sajnos egy vetélésem, nagyjából ugyanekkor kezdődött a barnázás... Akkor nem kaptam semmit, nem is maradt meg a baba. Most megint 5+6 napos vagyok, megint barnázok, kaptam utro-t, de félek hogy kivan ha késő :( biztos már azért barnázok, mert nem maradt meg a baba.... :(
2016. szept. 12. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogyis azért barnázol! Ne keseredj el feleslegesen!

Nekem is volt vetélésem. A következő babával vagyok most 14 hetes. A pozitív teszt után barnáztam, nem is gyengén, bár nem sokáig, néhány órát. Nem mentem dokihoz, nem kaptam semmit. Elmúlt, és azóta minden rendben, egy csepp vér vagy barna nem volt.

Kaptál progit, voltál orvosnál. Pihenj, amennyit tudsz. Ezen kívül mást nem tehetsz, max a pozitív gondolatokat erősítsd magadban.

Drukkolok, és nem lesz semmi baj!

2016. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az összessel barnáztam, mégis itt vannak.
2016. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Haematóma miatt barnáztam véreztem felváltva egy hónapig.Utrot akkor nem kaptam csak vérzés csillapítót.Semmi baja 😊
2016. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt vetélésem, de barnáztam egy hematóma miatt több alkalommal is. Kaptam Utrogestant, pihennem kellett és semmi baj nem lett. Most 5 hónapos és egészséges.
2016. szept. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soko sok pozitív gondolat es minden rendben lesz!
2016. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt vetélésem, problémamentes terhességem, meg egy hematóma miatti barnázásos terhességem. Utóbbinál utró ellenére barnáztam a 13. hétig, egészséges babát szültem a 41. héten. Sok nőnek van ilyen, ne aggódj, az nem segít.
2016. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!