Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Debrecen Kenézy Gyula kórházba...

Debrecen Kenézy Gyula kórházban jártas kismamák vannak itt?

Figyelt kérdés

Következő dolgok érdekelnének:

Sokat kell e várni az ultrahang vizsgálaton?

Mennyire futószalagosan kezelik az embert?

Vajúdú hogy néz ki hányan vannak egy szobába?

Orvost érdemes e fogadni ha igen akkor kit?

Hány ágyas szobák vannak?

Sok roma van?

Minden esetben elviszik a babát?



2016. okt. 25. 12:39
 1/2 A kérdező kommentje:

Annyit még hogy a klinikán szültem. Ott volt orvosom. A kenézybe is van ismerősünk a sajtószóvivő. Érdemesebb igy inkább a kenézybe menni?

Aranyosak a csecsemős nővérek?

Minden érdekel.

2016. okt. 25. 12:43
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Kérj időpontot, akkor behívnak akkor amikorra az időpontod szól.

2. Nem sok idő jut egy emberre, de véleményem szerint igyekeznek mindenkivel korrektek lenni. Nekem mindig alaposan végignéztek mindent, közben a szonográfus hangosan diktálja az asszisztensek az adatokat és az UH végén odafordítja a monitort és megnézheted. Még azt is megengedték hogy a férjem telóval lefotózza a monitort.

3. Én mindig egyből szülőszobára kerültem, ott fejeződött be a vajúdás és a szülés.

4. Nekem nem volt egyik alkalommal sem, de abszolút korrektek voltak. Mindkétszer más szülésznő és orvos volt. Elégedett voltam mindig az ellátással. De biztos mindjárt ajánlanak dokit.

5. Van egy pár egyágyas szoba, de azt hiszem az azok számára van akiknek van orvosuk, de ebben nem vagyok biztos, utána kell érdeklődni.

6. Igen, vannak elegen.

7. Az első szoptatásra hozzák reggel 6-ra, onnantól nálad van, este 10-kor viszik el alapesetben vagy ha valamilyen kezelésre van szüksége pl. sárgaság miatt.

8. A csecsemősök modora változó. Van amelyik jobban prüttyög, gügyög a babához, van amelyik olyan kedvvel hozza mintha egy kiló kenyér lenne nála.

2016. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!