Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 7 hónapja szültem császárral...

7 hónapja szültem császárral ikreket, hátra hajló a méhnyakam is.4. Alkalommal jött meg nagyjából pontos időkben. Viszont sokáig van meg (7nap) és utána pár napig még maszatolok 3-4 nap. Jövő hétre kaptam idő pontot, rákszűrésre. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvosom hOgy császár után az normális es idővel rendeződik. Nekem az elsonel A műtét utáni 28 napon megjött es be is alt. A másodikkal így voltam mint te. De nekem 6 hónap körül már rendeződött
2016. nov. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
25-26 napokra jön meg, nagyjából időben, nemnpedig váratlanul. Még azon sem idegeskedem, hogy 7 nap kb.mire elmúlik.. Csak utána ez a pár nap barnás maszatolás, ezt nem tudom hova tenni.... Már a legrosszabbra gondolok...
2016. nov. 20. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!