Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Miért van az hogy a 16. heti...

Miért van az hogy a 16. heti vérvétel eredményét az orvosnak küldik és nem nekem?

Figyelt kérdés
Vidékről beszélek mert itt minden eredmenyemért én megyek vagy boritékot adok de a heptitis eredmenyem nem láthatom csak az orvos. Azt bezzeg kibirjak küldeni a dokinak. A többi akkor miért nem vagy miér nem a vedőnőhöz küldenek mindent mint mikor városba laktam.
2016. dec. 8. 15:45
 1/4 A kérdező kommentje:

Úgy felidegesitett hogy először is 100x elcsöszte a szúrást mert melyen van a vénám. Ez minden alkalommal eljátsza a nő már legszivesebben eljönnék mert tövig nyomja és forgatja a tűt bennem. Lehet ezért vagyok inkább pipa.

De a vércsoport meghatározás eredményemért megyek 1 hét múlva a véradó. Az oké mert elfelejtettem boritékot vinni. Amúgy ezt se értem mi a túróért nem lehet akkor ezt a dokinak ha a vérbaj eredményt meg képesek neki küldeni. Ahhoz neki van először köze? Azt hogy pozi vagy nega én is értem.....

Meg ami felbax az az hogy minden szaxért nekem kell menni. Először a vedőnő utana háziorvos majd a kapott beutaló majd vissza a doki majd vissza védőnő....

Akkor geccsolás.... felidegesit.

Nem lehet ezt jelezni valahol vagy aláirással gyűjteni vagy valamit csinálja metz xar ez a rendszer?

2016. dec. 8. 15:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ez ment az ANTSZ-nek? Azt persze ők elemzik így nem tudod a többivel felvenni. Az ANTSZ-es mintákkal az a szokás, hogy háziorvosnak megy az eredmény.
2016. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hepatitisz eredményt mindenhol a doki kapja.

Egyébként nekem odaadták a hepatitisz labor számát, hogy érdeklődhetek ha akarok, de a házidokim mondta hogy negatív, így felesleges volt...

2016. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem ez megy az ANTSZ-nek.

De ha a háziorvosnak megy akkor a többit miért nem birják oda küldeni?

2016. dec. 8. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!